Всі новини

16.11.2020 - 10:13

Понеділок, 16 листопада 2020 - 10:13

Біженців кидають за ґрати попри те, що вони не злочинці

Біженців кидають за ґрати попри те, що вони не злочинці

Нелеґальних міґрантів, які кермують човнами, на яких вони та їх путівники дістаються до Британії на надувних човнах перетнувши Анґлійський Канал (Ла-Манш), кидають у британські в'язниці і навіть попри те, що офіційний звіт каже, що вони фактично не є членами орґанізованих ґруп і не є злочинцями.
Внутрішні справи (Home Office) намагаються зробити кермування під час нелеґального перетину каналу кримінальним злочином після того, як їх очільниця, пані Пріті Пател, поклала собі за мету зробити цей процес нестерпним для міґрантів.

Силові частини міґраційної служби використовують дрони для запису облич людей, котрі тримаються за кермо човнів з нелеґалами, що намагаються перетнути канал, аби потім їх розпізнавати та ув'язнювати, як злочинців.

Минулого місяця у прокурорській службі СК (Crown Prosecution Service, скор.: CPS), без оприлюднення, були видали внутрішні настанови для адвокатів, згідно з якими порушення законодавства може бути застосоване до тих біженців, котрі кермують човнами під час проходу через канал через те, що вони були "активними помічниками" під час перетину кордону.

Ці самі настанови раніше застосовували до орґанізованих злочинців, котрі заробляють на нелеґальних міґрантах орґанізувавши їх переправлення до СК задля власної фінансової наживи і також до водіїв вантажівок, котрі перевозять нелеґалів.

Лейбористи закликають прокурорську службу аби вони зробили ці настанови публічними, аби політики мали змогу їх належно вивчити та прийняти відповідні рішення про відповідність цих настанов чинному законодавству.

Лейбористи також закликають домашню секретарку, пані Пател, аби вона активно співпрацювала з французькими та міжнародними колегами для запровадження цілковито безпечного в'їзду та оселення біженців на територію Британії.

У серпні цього року вісім міґрантів, котрі зізналися в тім, що кермували човнем, на якому вони прибули до СК, було ув'язнено і навіть попри те, що не існувало жодних інших свідчень їх причетності до ґруп, які займаються переправленням міґрантів з Франції до СК.

Окремі з адвокатів кажуть, що раніше ніхто ніколи не карав міґрантів, котрі кермували човнами, але після того, як на очільницею внутрішніх справ стала пані Пател, політика міґраційної служби різко змінилася.

За даними самих внутрішніх справ упродовж кількох останніх місяців було ув'язнено понад сто біженців, котрі кермували човнами і ще багато справ на даний час перебувають у судовому процесі.Дописи:

... жодинх дописів

   Ваш допис:


Поширити у Твітер

Стежити у Твитері
Також читайте:

Від понеділка заплановано три літаки з азюлянтами Від понеділка заплановано три літаки з азюлянтами6.12.2020
Черга рішень по азюлянтах вже перевалила за 50 тисяч Черга рішень по азюлянтах вже перевалила за 50 тисяч27.11.2020
Прем'єр висловився у справі пані Патель Прем'єр висловився у справі пані Патель20.11.2020
Звіт : домашня секретарка порушила правила Звіт : домашня секретарка порушила правила19.11.2020
Латвієць та українці намагались завезти до Східної Анґлії 69 свіжих нелеґалів Латвієць та українці намагались завезти до Східної Анґлії 69 свіжих нелеґалів18.11.2020
Від сьогодні варто очікувати великий приплив українців Від сьогодні варто очікувати великий приплив українців17.11.2020
Суд заблокував депортацію сотень нелеґалів Суд заблокував депортацію сотень нелеґалів 13.11.2020
Нелеґали не переймаються карантином Нелеґали не переймаються карантином7.11.2020
Повна заборона на в'їзд з Данії Повна заборона на в'їзд з Данії7.11.2020
Четверо нелеґалів загинули у протоці Четверо нелеґалів загинули у протоці27/10/2020
Британським громадянам не дозволять прохід крізь електронні фіртки ЄУ Британським громадянам не дозволять прохід крізь електронні фіртки ЄУ24/10/2020
Шаміма Бейґам виборола право повернутися у СК Шаміма Бейґам виборола право повернутися у СК17/07/2020

Курс британського фунту до долара, євро та гривні, $/£, €/£, ₴/£


всі новини wci nowyny ukrajinckoju