Всі новини

16.11.2020 - 15:50

Понеділок, 16 листопада 2020 - 15:50

Бакара запише нову версію гімну для збірної Шотландської

Бакара запише нову версію гімну для збірної Шотландської

Жінки відомого у світовому масштабі іспанського дуету Бакара (Baccara) сказали, що запишуть нову версію свого пісні, яку вони виконували у 70 роках минулого сторіччя для збірної Шотландії.
Жінки заявили про це після того, як стало відомо, що чоловіча збірна Шотландії з футболу, після перемоги над Сербією, вийшла у фінал Євро 2020, який відбудеться наступного року.

Це стало історичною подією, бо останнього разу шотландська збірна грала у фіналі Євро кубку ще назад у 1998 році.

Неофіційним гімном шотландської збірної є пісня Бакари, яка має назву «Yes Sir, I Can Boogie», яку вперше було виконано цим іспанським дуетом у 1977 році і від того часу було продано понад 18 мільйонів копій цієї пісні.

Коли жінки з Бакари дізналися, що ця пісня є неофіційним гімном збірної Шотландії, то сказали, що до фінальних матчів запишуть для Шотландців нову версію пісні.

Під час сьогоднішньої розмови на радіо БіБіСі Шотландії, у проґрамі Добрий Ранок Шотландіє, одна зі співачок дуету, пані Марія Мендіола (Maria Mendiola), якій зараз вже 68 років, сказала, що з задоволенням разом з іншою співачкою, пані Меіте Матеос (Mayte Mateos) котрій зараз вже 69 років, запишуть нову версію цієї пісні.

Ця пісня знову стала популярною після того, як відео з футболістами, котрі після матчу з Сербією у роздягальній дружно її співали, миттєво розійшлося по всіх соціальних мережах.

Цю пісню вперше почали співати прихильники збірної, а вже потім її були підхопили часто наспівували самі футболісти.Дописи:

... жодних дописів

   Ваш допис:


Поширити у Твітер

Стежити у Твитері
Також читайте:

Всім працівникам NHS та будників догляду по £500 премії Всім працівникам NHS та будників догляду по £500 премії30.11.2020
В понеділок у Шотландії банківскіий вихідний В понеділок у Шотландії банківскіий вихідний29.11.2020
Рекордна кількість британців вже позитивно ставляться до ЄУ Рекордна кількість британців вже позитивно ставляться до ЄУ18.11.2020
У Шотландії заборонено шмагання дітей У Шотландії заборонено шмагання дітей7.11.2020
До бюджету Шотландії громадяни ЄС щорічно додають £4.4 млрд До бюджету Шотландії громадяни ЄС щорічно додають £4.4 млрд
Шотландія гарантує студентам ЄС безкоштовне навчання у наступному році Шотландія гарантує студентам ЄС безкоштовне навчання у наступному році

Курс британського фунту до долара, євро та гривні, $/£, €/£, ₴/£


всі новини wci nowyny ukrajinckoju