Всі новини

17.11.2020 - 19:04

Вівторок, 17 листопада 2020 - 19:04

Від сьогодні варто очікувати великий приплив українців

Від сьогодні варто очікувати великий приплив українців

Сьогодні британський уряд значно послабив правила в'їзду у СК для сезонних працівників, котрі їдуть працювати на пташиних фермах, аби запевнитись, що британці на Різдво їстимуть потрібну кількість індиків.
Від четвертої години сьогодні закордонні сезонні працівники не будуть змушені самоізолюватися на 14 днів, а можуть почати працювати відразу після приїзду.

В уряді сказали, що послабили правила в'їзду аби забезпечити працівниками британські птахоферми у дуже навантажений сезон, аби забезпечити потрібну кількість пташиної продукції на Різдво.

Напередодні, чисельні спілки британських фермерів застерігали уряд, що без іноземних працівників ніяк не зможуть справитись з попитом на свою продукцію на різдвяні свята. Абсолютно жодного шансу.

Згідно з сьогодні запровадженими правилами, сезонні працівники все ж таки мають бути ізольовані упродовж 14 днів, тобто ізольовані від решти суспільства, але ніяк не ізольовані від праці.

Аби уникнути зайвого розповсюдження Коронавірусу вони мають формувати когорти, або жити та працювати разом з тими працівниками, з якими вони прибули в цю країну.

Їм не можна буде змішуватись з іншими працівниками.

Ще у жовтні голова Ради Птахівників Британії (British Poultry Council, скор.: BPC), пан Ричард Ґрифиц (Richard Griffiths) закликав уряд аби той зробив виняток з правил в'їзду та перебування для сезонних працівників.

Кожного сезону перед Різдвом на птахофабрики Анґлії прибувають десь п'ять з половиною тисяч іноземних працівників аби допомогти фермерам забезпечити пташиною продукцією британські супермаркети.

До недавна це були працівники головним чином зі східної Європи, кількість яких після референдуму за вихід СК з ЄУ значно зменшилась і на даний час також продовжує зменшуватись.

Фаху та професійності, які мають ці люди, у громадян СК просто не існує.

Для цього Вам потрібно бути простажованими та мати ліцензію на право забою тварин, тобто на процес, відомий, як Ваток (Watok), який означає захист тварин у час забою (Welfare of Animals at Time of Killing). Тобто це сертифікат компетентності, який видає британська аґенція стандартів харчування (Food Standards Agency) аби запевнитись, що забій тварин відбувається в людяний спосіб.

Варто зазначити, що у правилах також зазначається, що ці працівники мають залишити територію Анґлії до 31 грудня цього року. Тобто сьогодні запроваджений виняток з карантинних правил закінчується 31 грудня, бо після цього Ви більше тут нікому не потрібні.

Але варто також тримати в голові, що у Британії жодні правила ніколи не бувають твердими, а натомість мають неабияку гнучкість.Дописи:

... жодних дописів

   Ваш допис:


Поширити у Твітер

Стежити у Твитері
Також дивіться:

Спалах пташиної ґрипи вже на другій фермі Спалах пташиної ґрипи вже на другій фермі6.12.2020
Почала діяти нова система подачі заяв на візи у Британію Почала діяти нова система подачі заяв на візи у Британію1.12.2020
Черга рішень по азюлянтах вже перевалила за 50 тисяч Черга рішень по азюлянтах вже перевалила за 50 тисяч27.11.2020
Французи сьогодні відпрацьовують післябрекзитний сценарій Французи сьогодні відпрацьовують післябрекзитний сценарій24.11.2020
По новім році принаймні 25К британців залишаться без роботи По новім році принаймні 25К британців залишаться без роботи22.11.2020
Звіт : домашня секретарка порушила правила Звіт : домашня секретарка порушила правила19.11.2020
Біженців кидають за ґрати попри те, що вони не злочинці Біженців кидають за ґрати попри те, що вони не злочинці16.11.2020
Нелеґали не переймаються карантином Нелеґали не переймаються карантином7.11.2020
Фермерам потрібні тисячі іноземних працівників Фермерам потрібні тисячі іноземних працівників28/10/2020

Курс британського фунту до долара, євро та гривні, $/£, €/£, ₴/£


всі новини wci nowyny ukrajinckoju