У настановах не йдеться про те, чому саме "можуть бути зміни у забезпеченні харчами", але школам радиться аби вони могли запастись продуктами, які мають довший термін зберігання.
Настанови також кладуть акцент на тім, що саме школи є відповідальними за харчування дітей.
Пан Пол Уитмен (Paul Whiteman), який є ґенеральним секретарем профспілки учителів, яка має назву NAHT, застерігає: "Відверто скажемо: Що можуть зробити школи аби якимось чином мінімізувати вплив Брекзиту? Практично нічого. І тому цілковито нерозумно з боку уряду покладати відповідальність за Брекзит на самі школи та й на інші державні служби.".
Варто також звернути увагу на те, що все більшою вірогідністю можливості безугодного Брекзиту кілька днів тому занепокоїлись також і орґани поліції СК через те, що від початку наступного року, якщо не буде угоди, британські поліціянти більше не матимуть доступу до європейськи баз даних переліку відомих злочинців та терористів.
Якщо буде безугодний Брекзит, то поліціянти СК не матимуть змоги користуватися європейськими базами даних, до яких вони зараз звертаються кілька мільйонів разів щорічно.
На створення власної бази даних піде дуже багато років і це забере надзвичайно багато ресурсів.
Однією з таких баз даних є Шенґенська Інформаційна Система (Schengen Information System, відома, як: SIS II), яка дає поліції всіх країн ЄУ можливість пошуку інформації про людей, якими вони цікавляться. Працювати без доступу до цієї системи це повний абсурд.
Ця система прив'язана до національних баз даних європейських країн, що означає, що якщо відбувається пошук за якоюсь людиною або якщо є застереження про якусь особу, то це відразу бачать орґани всіх країн ЄУ.
У британській поліції кажуть, що від 2018 року вони використовували цю систему понад 500 мільйонів разів і кажуть що кожний п'ятий, що потрапляє у ізолятори поліції у СК є іноземними громадянами.
Поліціянти також застерігають, що втрата європейського ордеру на Арешт (European arrest warrant), який зобов'язує орґани поліції країн унії заарештувати та видати особу, на яку було видано цей ордер у будь-якій країні унії, після першого січня створить для британської поліції неабиякі проблеми в тім, що їм доведеться укладати окремі угоди про екстрадицію з кожною країною ЄУ, що у свою чергу означає, що злочинці, котрі тут щось пограбували, можуть дуже легко втекти до Європи зі всіма своїми статками і там спокійно доживати свій вік.