Всі новини

18.11.2020 - 07:45

Середа, 18 листопада 2020 - 07:45

Школам порадили запастись харчами на випадок безугодного Брекзиту

Школам порадили запастись харчами на випадок безугодного Брекзиту

У відділі освіти центрального уряду СК (Department for Education, скор.: DfE) цього вівторка видали настанови, у яких йдеться про те, що школам варто приготуватися до "можливих змін у забезпеченні харчами від першого січня" аби вони мали змогу "мінімізувати вплив на учнів та молодих людей".
У настановах не йдеться про те, чому саме "можуть бути зміни у забезпеченні харчами", але школам радиться аби вони могли запастись продуктами, які мають довший термін зберігання.

Настанови також кладуть акцент на тім, що саме школи є відповідальними за харчування дітей.

Пан Пол Уитмен (Paul Whiteman), який є ґенеральним секретарем профспілки учителів, яка має назву NAHT, застерігає: "Відверто скажемо: Що можуть зробити школи аби якимось чином мінімізувати вплив Брекзиту? Практично нічого. І тому цілковито нерозумно з боку уряду покладати відповідальність за Брекзит на самі школи та й на інші державні служби.".


Варто також звернути увагу на те, що все більшою вірогідністю можливості безугодного Брекзиту кілька днів тому занепокоїлись також і орґани поліції СК через те, що від початку наступного року, якщо не буде угоди, британські поліціянти більше не матимуть доступу до європейськи баз даних переліку відомих злочинців та терористів.

Якщо буде безугодний Брекзит, то поліціянти СК не матимуть змоги користуватися європейськими базами даних, до яких вони зараз звертаються кілька мільйонів разів щорічно.

На створення власної бази даних піде дуже багато років і це забере надзвичайно багато ресурсів.

Однією з таких баз даних є Шенґенська Інформаційна Система (Schengen Information System, відома, як: SIS II), яка дає поліції всіх країн ЄУ можливість пошуку інформації про людей, якими вони цікавляться. Працювати без доступу до цієї системи це повний абсурд.

Ця система прив'язана до національних баз даних європейських країн, що означає, що якщо відбувається пошук за якоюсь людиною або якщо є застереження про якусь особу, то це відразу бачать орґани всіх країн ЄУ.

У британській поліції кажуть, що від 2018 року вони використовували цю систему понад 500 мільйонів разів і кажуть що кожний п'ятий, що потрапляє у ізолятори поліції у СК є іноземними громадянами.

Поліціянти також застерігають, що втрата європейського ордеру на Арешт (European arrest warrant), який зобов'язує орґани поліції країн унії заарештувати та видати особу, на яку було видано цей ордер у будь-якій країні унії, після першого січня створить для британської поліції неабиякі проблеми в тім, що їм доведеться укладати окремі угоди про екстрадицію з кожною країною ЄУ, що у свою чергу означає, що злочинці, котрі тут щось пограбували, можуть дуже легко втекти до Європи зі всіма своїми статками і там спокійно доживати свій вік.Дописи:

... жодних дописів

   Ваш допис:


Поширити у Твітер

Стежити у Твитері
Також дивіться:

Ґрупа Аркадія (Topshop, Burton, Dorothy Perkins) збанкрутувала Ґрупа Аркадія (Topshop, Burton, Dorothy Perkins) збанкрутувала1.12.2020
Французи сьогодні відпрацьовують післябрекзитний сценарій Французи сьогодні відпрацьовують післябрекзитний сценарій24.11.2020
По новім році принаймні 25К британців залишаться без роботи По новім році принаймні 25К британців залишаться без роботи22.11.2020
У наступному році зростуть Ваші рахунки У наступному році зростуть Ваші рахунки20.11.2020
Брекзит : перемовини знову призупинено Брекзит : перемовини знову призупинено19.11.2020
Рекордна кількість британців вже позитивно ставляться до ЄУ Рекордна кількість британців вже позитивно ставляться до ЄУ18.11.2020
Фуру з товарами Apple грабанули на 5М Фуру з товарами Apple грабанули на 5М17.11.2020
Брекзит : чергова сесія минула гірше ніж очікувалось Брекзит : чергова сесія минула гірше ніж очікувалось14.11.2020
Брекзит : Кент перетвориться з анґлійського саду у анґлійський туалет Брекзит : Кент перетвориться з анґлійського саду у анґлійський туалет12.11.2020
Закон підписано : вільне пересування людей закінчується 31 грудня Закон підписано : вільне пересування людей закінчується 31 грудня11.11.2020

Курс британського фунту до долара, євро та гривні, $/£, €/£, ₴/£


всі новини wci nowyny ukrajinckoju