Всі новини

18.11.2020 - 09:11

Середа, 18 листопада 2020 - 09:11

Рекордна кількість британців вже позитивно ставляться до ЄУ

Рекордна кількість британців вже позитивно ставляться до ЄУ

Під час останніх опитувань виявилось, що все більше європейців і також британців позитивно ставляться до Європейської Унії та її установ.
Серед самих британців відсоток тих, що позитивно ставляться до ЄУ, є найвищим за всі часи.

Опитування, яке проводилось дослідницьким центром П'ю (Pew Research Center) у вісьмох країнах ЄУ, також показало, що більше ніж половина всіх опитаних мають повну впевненість у чинній німецькій канцлерці, пані Анґелі Меркель та у чинному президенті Франції, панові Емануелі Макрону, але набагато менше довіряють чинному британському прем'єрові, панові Борисові Джонсону.

Опитування проводилось у СК, Бельґії, Данії, Франції, Німеччині, Італії та Нідерландах (Голандія) і тривало від середини червня до кінця липня цього року.

Результати опитування показали, що 66% схильно та позитивно ставляться до ЄУ та її інституцій.

У всіх країнах, де проводилось опитування, ставлення до ЄУ стабільно було позитивним. Найменш позитивне ставлення було у Італії, але все одно сягнуло 58%, а найбільш позитивне у Німеччині, де 73% людей позитивно ставляться до ЄУ, що є рекордним відколи проводяться ці опитування, тобто від 2004 року.

У Сполученому Королівстві, яке формально вийшло з ЄУ 31 січня цього року, 60% опитаних сказали, що тепер мають дуже схильні погляди на Європейську Унію, що є зростанням на 6% за останній рік і також є рекордним.

Щодо довіри чинному британському прем'єрові, панові Джонсону, то тільки 36% опитаних у країнах ЄУ вважають, що він проводить правильну політику у світовому масштабі. У СК довіра до пана Джонсона склала 51% опитаних, тобто набагато нижче ніж до пана Макрона (64%) та до пані Меркель (76%).

Це опитування також показало, що британське суспільство залишається дуже глибоко розділеним щодо поглядів на ЄУ. Приблизно 71% британців у віці від 18 до 29 років схвалюють та позитивно ставляться до ЄУ. У той час, як серед тих, що у віці понад 50 років, позитивно ставляться до ЄУ тільки 49%. Жодна європейська країна не має такої глибокої розмежованості щодо поглядів на ЄУ.

Опитування показало, що 64% британців схвалюють роботу ЄУ у боротьбі з коронавірусною епідемією, у той час, як роботу британського уряду у здоланні Коронавірусу схвалюють тільки 46% британців.

Серед опитаних найгірше ставляться до власного уряду саме британці.Дописи:

... жодних дописів

   Ваш допис:


Поширити у Твітер

Стежити у Твитері
Також читайте:

Брекзит: перемовини знову призупинено Брекзит: перемовини знову призупинено5.12.2020
Брекзит: Британія знизила вимоги щодо вилову риби Брекзит: Британія знизила вимоги щодо вилову риби3.12.2020
Почала діяти нова система подачі заяв на візи у Британію Почала діяти нова система подачі заяв на візи у Британію1.12.2020
Французи сьогодні відпрацьовують післябрекзитний сценарій Французи сьогодні відпрацьовують післябрекзитний сценарій24.11.2020
По новім році принаймні 25К британців залишаться без роботи По новім році принаймні 25К британців залишаться без роботи22.11.2020
Звіт : домашня секретарка порушила правила Звіт : домашня секретарка порушила правила19.11.2020
Брекзит : перемовини знову призупинено Брекзит : перемовини знову призупинено19.11.2020
Школам порадили запастись харчами на випадок безугодного Брекзиту Школам порадили запастись харчами на випадок безугодного Брекзиту18.11.2020
Бакара запише нову версію гімну для збірної Шотландської Бакара запише нову версію гімну для збірної Шотландської16.11.2020
Фараж через Трампа втратив 10К Фараж через Трампа втратив 10К15.11.2020
Брекзит : у британських портах починається хаос Брекзит : у британських портах починається хаос14.11.2020

Курс британського фунту до долара, євро та гривні, $/£, €/£, ₴/£


всі новини wci nowyny ukrajinckoju