Всі новини

18.11.2020 - 18:11

Середа, 18 листопада 2020 - 18:11

88-Річна померла бо нога застрягла у ліжку

88-Річна померла бо нога застрягла у ліжку

Цей випадок трапився ще у листопаді 2018 року, коли 88-річна мешканка одного з приватних будинків догляду (будинків пристарілих) засунула ногу між поруччями ліжка і ніяк не годна була її витягти і пізніше померла вже у лікарні після того, як їй були відрізали ногу.
Про це йшлося сьогодні в суді міста Merthyr Tydfil, що у південній частині Уельсу.

Пані Barbara Humphreys померла у лікарні у листопаді 2018 року після випадку, який трапився в будинку догляду під назвою Crosfield House, що у містечку Rhayader, біля міста Powys, у північній частині Уельсу.

Керівники будинку догляду визнали в суді свою халатність у дотриманні правил безпеки своїх клієнтів - мешканців будинку.

Прокурорка у цій справі, пані Кло Уорд (Chloe Ward) сказала, що рішення про прикріплення поруччя до ліжка пані Барбари було прийняте у серпні 2018 року і попри те, що вони мали застереження, що цим самим вони створювали для жінки ризик потрапити у пастку.

Від того часу, як показало розслідування, пані Гамфрейз потрапляла у пастку з поруччям шість разів.

Під час судового засідання йшлося про те, що нога жінки була застрягла у поруччі і було вирішено відвезти її у лікарню, де було вирішено, що її ногу потрібно ампутувати. Згодом жінка померла у тій самій лікарні.

За словами пані прокурорки тоді існували медичні свідчення про те, що потрапляння ноги жінки між поруччям не було реальною причиною її смерті, що може припускати той факт, що під час намагання визволити її ногу було застосовано надзвичайну велику силу.

Подальше розслідування показало, що у даному будинку пристарілих існували систематичні порушення, недолугість та недбалість, серед яких: неправильне використання ліжкових поруч, погана оцінка ризиків, погане стажування та погана підготовка працівників.

Керівники будинком визнали, що порушили третю секцію Акту про Здоров'я та Безпеку на Роботі (Section 3 of the Health and Safety at Work Act), яка стосується загальних обов'язків працівників стосовно людей, котрі не є працівниками.

Вирок буде оголошено найближчими днями.Дописи:

... жодних дописів

   Ваш допис:


Також читайте:

У південному Лондоні далі зарізали чоловіка У південному Лондоні далі зарізали чоловіка23.11.2020
Стрілянина в Лондоні, жінка у передсмертному стані Стрілянина в Лондоні, жінка у передсмертному стані23.11.2020
У південному Лондоні вбито молодого чоловіка У південному Лондоні вбито молодого чоловіка21.11.2020
Всім за 50 безкоштовні щеплення від ґрипи Всім за 50 безкоштовні щеплення від ґрипи20.11.2020

Курс британського фунту до долара, євро та гривні, $/£, €/£, ₴/£


всі новини wci nowyny ukrajinckoju