Всі новини

19.11.2020 - 19:06

Четвер, 19 листопада 2020 - 19:06

Звіт : домашня секретарка порушила правила

Звіт : домашня секретарка порушила правила

Чернетка звіту, який було завершено ще влітку цього року, містить висновок про те, що чинна домашня секретарка (Home Secretary), пані Приті Патель, порушила правила міністерської поведінки.
Про це повідомляє БіБіСі з посиланням на джерела, котрі бачили цей звіт, від'як офіційно, ні самого звіту ні його чернетки, ще не було оприлюднено. В даний час звіт перебуває на розгляді у чинного британського прем'єр-міністра, пана Бóриса Джонсона.

Кабінет міністрів (Cabinet Office) запустив офіційне розслідування щодо поведінки пані Патель після того, як Сер Филип Рутам (Sir Philip Rutnam), який був постійним секретарем у Внутрішніх Справах СК (Home Office), в лютому цього року був пішов у відставку.

Сер Филип, який після відставки подав в суд на уряд за несправедливе звільнення (unfair dismissal), заявив, що пані Патель створила у міністерстві середовище страху.

Сама пані Патель завжди катеґорично відкидала звинувачення у цькуваннях та неґативному ставленні до працівників міністерства.

Звіт розслідування, яке проводив незалежний радник уряду у питаннях дотримання стандартів, Сер Алекс Алан (Sir Alex Allan), так і не був оприлюднений.

Проте, одне з джерел розповіло, що звіт дійшов висновку, що "домашня секретарка не відповідала вимогам міністерської поведінки, які зобов'язують обходитися зі своїм підлеглими з розумінням та повагою".

Джерела також додають, що розслідування виявило факти про цькування та задирання і навіть попри те, що вони не завжди були навмисними.

Ще одна особа, яка також бачила звіт, каже, що він є "недвозначними в тім, що Пані Патель порушила правила міністерської поведінки і що чинний прем'єр, пан Джонсон, цей факт тоді просто поховав".

Мовник домашньої секретарки сказав, що вона завжди відкидала звинувачення у свій бік і що на неї ніколи не було жодних скарг.

Міністерський код, або просто правила поведінки міністрів, є документом, який перелічує "очікувані стандарти" поведінки у міністерстві, серед яких розуміння та повага до державних службовців та інших колег.

У цьому документі йдеться про те, що залякування, цькування та інша недоречна чи дискримінаційна поведінка, мають мати наслідки і також про те, що міністри є особисто відповідальними за власну поведінку і що вони можуть залишатися на своїй посаді до того часу, до якого мають підтримку прем'єр-міністра.

Важливо розуміти, що правила поведінки не є правовим документом, але, відповідно до думки аналітичного центру, Інституту Уряду (Institute for Government), існує все більша потреба в тім, аби цей документ мав правову силу.

Головним суддею міністерського коду є прем'єр-міністр і з цієї причини уряд не має зобов'язання оприлюднювати цей звіт.

БіБіСі каже, що розуміє ситуацію таким чином, що в уряді відбуваються розмови про те, як далі діяти з пані Патель. Можливо, що її попросять вибачитись і вона зможе втримати чинну посаду.

Інші джерела кажуть, що своє рішення у цій справі пан Джонсон може оголосити вже завтра.

У звичайних умовах, якщо міністр чи міністерка порушують дані правила, то очікується, що вони самі подають у відставку.Дописи:

... жодних дописів

   Ваш допис:


Більше про це:

10 Тисяч на депортацію кожного міґранта 10 Тисяч на депортацію кожного міґранта27.12.2020
Від понеділка заплановано три літаки з азюлянтами Від понеділка заплановано три літаки з азюлянтами6.12.2020
Черга рішень по азюлянтах вже перевалила за 50 тисяч Черга рішень по азюлянтах вже перевалила за 50 тисяч27.11.2020
Стрілянина в Лондоні, жінка у передсмертному стані Стрілянина в Лондоні, жінка у передсмертному стані23.11.2020
Прем'єр висловився у справі пані Патель Прем'єр висловився у справі пані Патель20.11.2020
Рекордна кількість британців вже позитивно ставляться до ЄУ Рекордна кількість британців вже позитивно ставляться до ЄУ18.11.2020
Від сьогодні варто очікувати великий приплив українців Від сьогодні варто очікувати великий приплив українців17.11.2020
Біженців кидають за ґрати попри те, що вони не злочинці Біженців кидають за ґрати попри те, що вони не злочинці16.11.2020
Суд заблокував депортацію сотень нелеґалів Суд заблокував депортацію сотень нелеґалів 13.11.2020
Закон підписано : вільне пересування людей закінчується 31 грудня Закон підписано : вільне пересування людей закінчується 31 грудня11.11.2020

Курс британського фунту до долара, євро та гривні, $/£, €/£, ₴/£


всі новини wci nowyny ukrajinckoju