Всі новини

22.11.2020 - 08:09

Неділя, 22 листопада 2020 - 08:09

Після 2 грудня ще жорсткіші правила

Після 2 грудня ще жорсткіші правила

Трирівнева система обмежень пересування людей, яка буде застосовуватись на місцевому рівні, відповідно до кількості інфікованих у тій чи іншій території, після другого грудня може бути ще жорсткішою ніж та, що існує зараз.
Про це повідомили у центральному уряді СК і сказали, що пан Бóрис Джонсон у найближчі дні оголосить про правила, які діятимуть у Анґлії після того, як закінчиться термін чинного карантину, тобто після 2 грудня.

Разом з цим пан Джонсон має оголосити про послаблення правил карантину під час святкування Різдва.

З метою утримувати розповсюдження Коронавірусу під контролем, окремі з територій Анґлії після другого грудня радше за все потраплять під ще жорсткіші обмеження ніж є зараз.

В уряд також планують переглянути перелік правил кожного з трьох рівнів обмежень.

Наразі відомо, що після 2 грудня паби, ресторани та їм подібні заклади по всіх території Анґлії будуть змушені зачинятись не пізніше 22 години, а їх відвідувачі матимуть зайву годину аби звідти забратися.

Варто зазначити, що чинний карантин у Анґлії допоміг дещо послабити розповсюдження вірусу, коли у Публічному Здоров'ї Анґлії повідомили, що кількість інфікованих упродовж останнього тижня загалом по СК була меншою ніж у попередні тижні. Проте, кількість померлих за останні сім днів залишається практично такою самою, як сім днів до того. Кількість тих, що лягають з вірусом у лікарню продовжує зростати.Дописи:

... жодних дописів

   Ваш допис:


Також читайте:

Уряд видав нові правила після 2 грудня Уряд видав нові правила після 2 грудня23.11.2020
Анґлійці можуть отримати тиждень волі Анґлійці можуть отримати тиждень волі21.11.2020
У наступному році зростуть Ваші рахунки У наступному році зростуть Ваші рахунки20.11.2020
Всім за 50 безкоштовні щеплення від ґрипи Всім за 50 безкоштовні щеплення від ґрипи20.11.2020
Коронавірус : кількість смертей у Шотландії перейшла межу у 5К Коронавірус : кількість смертей у Шотландії перейшла межу у 5К18.11.2020
У Шотландії вводять карантин надвисокого четвертого рівня У Шотландії вводять карантин надвисокого четвертого рівня17.11.2020
СК замовило ще 5 мільйонів вакцини СК замовило ще 5 мільйонів вакцини16.11.2020

Курс британського фунту до долара, євро та гривні, $/£, €/£, ₴/£


всі новини wci nowyny ukrajinckoju