Всі новини

22.11.2020 - 14:47

Неділя, 22 листопада 2020 - 14:47

Гамильтона висунули на лицаря

Гамильтона висунули на лицаря

Британського автогонщика, який виступає у змаганнях Формули 1, у команді Мерсéдес, пана Луіза Гамильтона, було висунуто на нагородження титулом лицаря, яке відбувається кожного року.
За досягнення пана Гамильтона у змаганнях Формули 1, Лорд Гейн написав листа до британського прем'єра з проханням нагородити пана Гамильтона лицарським титулом, тобто на нього вже буде потрібно казати Сер Луіз Гамильтон.

Пана Гамильтона було вже нагороджено Найвищим Орденом Британської Імперії (Most Excellent Order of the British Empire, скор.: MBE) ще у 2008 році.

У відповідь на це пан Гамильтон каже: "Коли я думаю про гонор чи честь отримати лицаря, я думаю про таких людей, як мій батько, який служив під час війни. Капітан Том, який чекав на свій титул лицаря упродовж 100 років і потім ще є лікарі, медбрати та медсестри, котрі рятують життя у цей важкий час.".

Сер Том Мур (Tom Moore), якому вже сто років і якого згадує пан Гамильтон, є ветераном другої світової війни, який під час першої хвилі епідемії, у квітні цього року, та на честь свого сторіччя, почав ходити в себе вдома кругом по саді аби через соціальні медіа зібрати гроші на допомогу Національній Службі Здоров'я і зібрав десь понад 500 тисяч фунтів і цим самим заробив собі від Єлізабет ІІ титул лицаря.Дописи:

... жодних дописів

   Ваш допис:


Читайте ще:

Згідно з Райськими Паперами Її Величність та Принц Чарлз також уникають сплати податків Згідно з Райськими Паперами Її Величність та Принц Чарлз також уникають сплати податків

Курс британського фунту до долара, євро та гривні, $/£, €/£, ₴/£


всі новини wci nowyny ukrajinckoju