Всі новини

23.11.2020 - 16:21

Понеділок, 23 листопада 2020 - 16:21

Уряд видав нові правила після 2 грудня

Уряд видав нові правила після 2 грудня

Кілька хвилин тому, чинний британський прем'єр, пан Джонсон, закінчив свою промову у Палаті Громад, у якій він оголосив про нові правила, які діятимуть на території Анґлії після того, як закінчиться чинний карантин, тобто після 2 грудня.
Ґімнастичні зали (джими) та всі крамниці матимуть право працювати, так само, як і всі зовнішні спортивні заклади.

Пан Джонсон сказав, що трирівнева система реґіональних обмежень повернеться після 2 грудня, але кожний з рівнів буде жорсткішим ніж він був до початку цього карантину.

Зовнішні спортивні заходи матимуть право працювати і люди зможуть їх відвідувати, але у обмеженій кількості, з дотриманням правил соціальної відстані та у масках.

Також буде дозволено проводити весілля та богослужіння з застосуванням загальних правил відповідно до того, на якому рівні обмежень перебуває дана територія. Але якщо у даній території ситуація буде ставати загрозливою, то можливо й таке, що там ці заклади знову зачинять.

Кожна з територій Анґлії зможе довідатись, до якого рівня обмежень вона належить десь після цього четверга, що залежатиме від того, яким є рівень інфікованості у тій території та наскільки завантаженими є їх місцеві лікарні. Якщо якась територія отримає третій рівень обмежень, то правила залишатимуться такими, як вони є зараз, але можливо також, що будуть додаткові обмеження.

На першому рівні обмежень люди мають право продовжувати працювати зі своїх помешкань, якщо це можливо. Максимум шість людей можуть збиратись разом на дворі чи в середині.

На другому рівні обмежень тільки паби, та подібні заклади, котрі готують їжу, матимуть право бути відчиненими. Інші паби та подібні їм заклади будуть зачинені. Зібрання людей з різних помешкань дозволяється тільки на дворі. У тих пабах, які будуть відчиненими, останні замовлення їжі мають бути не пізніше десятої години вечора, тобто їх клієнти матимуть ще годину аби завершити свою їжу.

На третьому, тобто на найвищому рівні, заклади гостинності будуть зачиненими, окрім тих, що продають їжу на виніс, тобто такі, як МакДоналд, та їм подібні. Також, всі внутрішні заклади дозвілля будуть зачиненими. На цьому рівні також не дозволяються жодні змішування людей з різних помешкань, чи в середині, чи на дворі.

Присвоєння рівнів обмежень буде переглядатися кожні два тижні до кінця березня і прийматиметься рішення, чи змінювати рівень обмежень, чи ні.

Стало також відомо, що всі ці обмеження автоматично втратять свою силу у кінці березня.

Раніше обіцяли, що сьогодні стане відомим, які саме обмеження діятимуть під час різдвяного тижня, але сьогодні повідомили, що рішення з цього питання ще не прийнято через те, що все ще тривають перемовини між керівниками країн СК.Дописи:

... жодних дописів

   Ваш допис:


У цій темі:

На Різдво крамницям дозволили працювати цілодобово На Різдво крамницям дозволили працювати цілодобово30.11.2020
Після другого більшість Анґлії на третьому рівні Після другого більшість Анґлії на третьому рівні26.11.2020
Уряд видав правила карантину на Різдво Уряд видав правила карантину на Різдво24.11.2020
Від середини грудня тільки 5-денна ізоляція, але після тесту Від середини грудня тільки 5-денна ізоляція, але після тесту24.11.2020
Після 2 грудня ще жорсткіші правила Після 2 грудня ще жорсткіші правила22.11.2020
Анґлійці можуть отримати тиждень волі Анґлійці можуть отримати тиждень волі21.11.2020
Всім за 50 безкоштовні щеплення від ґрипи Всім за 50 безкоштовні щеплення від ґрипи20.11.2020
Коронавірус : кількість смертей у Шотландії перейшла межу у 5К Коронавірус : кількість смертей у Шотландії перейшла межу у 5К18.11.2020
У Шотландії вводять карантин надвисокого четвертого рівня17.11.2020
СК замовило ще 5 мільйонів вакцини16.11.2020

Курс британського фунту до долара, євро та гривні, $/£, €/£, ₴/£


всі новини wci nowyny ukrajinckoju