Всі новини

24.11.2020 - 10:32

Вівторок, 24 листопада 2020 - 10:32

Законопроєкт про безкоштовні періодні засоби

Законопроєкт про безкоштовні періодні засоби

У Голируді члени шотландського парламенту сьогодні проведуть остаточне голосування по законопроєкті про Періодні Продукти, який, при умові успішного голосування, зробить доступ до різних менструальних товарів безкоштовним.
Якщо цей законопроєкт проголосують, тобто якщо він стане актом шотландського парламенту (законом Шотландії), то такі товари, як тампони та санітарні підкладки стануть безкоштовними у публічних (громадських) місцях.

Даний законопроєкт надійшов до Голируду (шотландський парламент) від шотландської лейбористки, членки шотландського парламенту, пані Моніки Ленон (Monica Lennon).

Якщо цей законопроєкт стане актом, то він законодавчо зобов'яже шотландський уряд стежити за тим, аби періодні товари були безкоштовними та доступними для "всіх, хто їх потребує".

В сучасній Британії існує термін "періодна бідність", тобто коли люди з дуже низькими доходами не можуть собі дозволити відповідних санітарних періодних товарів.

Якщо звичайний період триває в середньому 5 днів, то людині щомісяця потрібно викидати приблизно до 8 фунтів на ці продукти, чого не кожна британка може собі дозволити.

Опитування понад 2 тисяч жінок у Шотландії показало, що кожна четверта опитана у школі, коледжі чи університеті Шотландії поставала перед проблемою нестачі коштів аби придбати собі ці товари.

Загалом по СК десь біля 10% дівчат не можуть собі дозволити придбати періодні товари, а 15% кажуть, що їм дуже важко заощадити кошти на ці речі і тому вони частіше купляють такі, що не цілком відповідають їх особистим потребам.

Додано о 18:55

Шотландський парламент щойно завершив голосування з цього питання. Законопроєкт було підтримано практично одноголосно і відтак він став Актом Парламенту Шотландії 2020.

Про це щойно повідомила офіційна сторінка Національної Партії Шотландії на своїй сторінці у мережах Туитер та Фейсбук.

ШНПДописи:

... жодних дописів

   Ваш допис:


Читайте також:

Уряд скасував 5% ПДВ на тампонні товари Уряд скасував 5% ПДВ на тампонні товари1.01.2021
Всім працівникам NHS та будників догляду по £500 премії Всім працівникам NHS та будників догляду по £500 премії30.11.2020
В понеділок у Шотландії банківскіий вихідний В понеділок у Шотландії банківскіий вихідний29.11.2020
Безкоштовні вітаміни D для найвразливіших Безкоштовні вітаміни D для найвразливіших28.11.2020
Бюджет 21 : Кількість безробітних у СК очікується понад 2 млн Бюджет 21 : Кількість безробітних у СК очікується понад 2 млн25.11.2020
Уельсці та шотландці вимагають від уряду повністю компенсувати фінансування ЄУ Уельсці та шотландці вимагають від уряду повністю компенсувати фінансування ЄУ24.11.2020
Британські дівчата надто бідні аби дозволити собі тампони Британські дівчата надто бідні аби дозволити собі тампони
До побачення тампони : прийшов час менструальних ноугау До побачення тампони : прийшов час менструальних ноугау
У Північному Ейшиа запроваджують безкоштовні санітарні продукти У Північному Ейшиа запроваджують безкоштовні санітарні продукти18/08/2018
Всім за 50 безкоштовні щеплення від ґрипи Всім за 50 безкоштовні щеплення від ґрипи20.11.2020
Коронавірус : кількість смертей у Шотландії перейшла межу у 5К Коронавірус : кількість смертей у Шотландії перейшла межу у 5К18.11.2020

Курс британського фунту до долара, євро та гривні, $/£, €/£, ₴/£


всі новини wci nowyny ukrajinckoju