Всі новини

24.11.2020 - 18:10

Вівторок, 24 листопада 2020 - 18:10

Уельсці та шотландці вимагають від уряду повністю компенсувати фінансування ЄУ

Уельсці та шотландці вимагають від уряду повністю компенсувати фінансування ЄУ

Уряди Уельсу та Шотландії спільно закликали центральний уряд СК аби той у повному обсязі замінив їм фінансування, яке вони до Брекзиту отримували від Європейської Унії.
Цей заклик було зроблено за день до того, як завтра, в середу, 25 листопада, канцлер центрального уряду СК викладатиме перелік державних витрат на наступний рік.

Міністр уельського уряду з питань європейського трансформування (minister for European transition), пан Джеремі Майлз (Jeremy Miles) та секретарка фінансів Шотландії, панночка Кейт Форбс (Kate Forbes) (на фото вище), виразили сьогодні своє занепокоєння та невдоволення тим, що у центральному уряді СК ще досі не вжили жодних практичних заходів у питанні заснування так званого Спільного Фонду Процвітання (Shared Prosperity Fund), який існує у Європейській Унії та яким дуже часто та щедро користуються багато різних частин СК. Але цей фонд закінчує свою працю у СК наприкінці цього року і в уряді ще досі не було вжито ніяких заходів аби на його місці заснувати подібний фонд Сполученого Королівства.

Раніше дуже багато видатних брекзитерів неодноразово заявляли, що все фінансування ЄУ після Брекзиту буде повністю змінено фінансування уряду СК. Проте, зараз виявляється, що чинний уряд СК до цього ніяк не готовий.

Минулого тижня уряди Уельсу та Шотландії опублікували свої пропозиції щодо фінансів, які мають їм надійти від центрального уряду аби компенсувати фінансування ЄУ. Ці публікації стали результатом консультацій даних країн СК з місцевими орґанами влади, приватним сектором, університетами та коледжами.

Варто зауважити, що всі люди у СК сплачують всі свої головні податки Податковій Її Величності (Her Majesty Revenue and Customs, скор.: HMRC), тобто центральному урядові.

Панночка Форбс також закликала аби центральний уряд утворив загальнонаціональний стимуляційний пакет у розмірі 98 мільярдів фунтів. Саме такою є сума, яку на подібне фінансування витрачають такі країни, як Німеччина, Франція та Нова Зеландія.

Панночка Форбс каже: "Я дуже чітко пояснила урядові СК, що глибоко занепокоєна, що ще не побачила свідчення про те, що вони віддані зміні фінансування ЄУ повним чином, або віддані співпрацювати з націями СК у важливих проґрамах, серед яких рибальство, структурне фінансування і також у фінансуванні проґрам, аналоґічних європейським, таких, як Еразмус Плюс та Горизонт Європа.".

Пан Майлз каже, що: "Уряд СК мусить задовольнити свої неодноразові обіцянки про те, що Брекзит ніяк не означатиме втрати фінансування і що розташування фондів між країнами СК буде повністю вшановане. Пропозиції, які ми зараз викладаємо, є результатом трирічних консультацій з місцевими урядами, освітніми закладами різних рівнів та з приватним сектором. Браку прозорості у цьому питанні з боку центрального уряду СК зараз вже не має бути, і Уельс має отримати повне прояснення у цьому питанні та повну відданість центрального уряду працювати з уельським урядом, чого вимагає угода про розмежування повноважень.".Дописи:

... жодинх відгуків

   Залишити допис:


У цій темі:

Брекзит : перемовини продовжаться Брекзит : перемовини продовжаться5.12.2020
Брекзит: перемовини знову призупинено Брекзит: перемовини знову призупинено5.12.2020
Брекзит : перемовини в дуже важкій ситуації Брекзит : перемовини в дуже важкій ситуації4.12.2020
Брекзит: Британія знизила вимоги щодо вилову риби Брекзит: Британія знизила вимоги щодо вилову риби3.12.2020
Почала діяти нова система подачі заяв на візи у Британію Почала діяти нова система подачі заяв на візи у Британію1.12.2020
Всім працівникам NHS та будників догляду по £500 премії Всім працівникам NHS та будників догляду по £500 премії30.11.2020
Від п'ятниці заборона на вживання алкоґолю у пабах Від п'ятниці заборона на вживання алкоґолю у пабах30.11.2020
В понеділок у Шотландії банківскіий вихідний В понеділок у Шотландії банківскіий вихідний29.11.2020
Бюджет 21 : Уельс отримає від СК менше ніж від ЄУ Бюджет 21 : Уельс отримає від СК менше ніж від ЄУ25.11.2020
Бюджет 21 : Кількість безробітних у СК очікується понад 2 млн Бюджет 21 : Кількість безробітних у СК очікується понад 2 млн25.11.2020
Французи сьогодні відпрацьовують післябрекзитний сценарій Французи сьогодні відпрацьовують післябрекзитний сценарій24.11.2020
Законопроєкт про безкоштовні періодні засоби Законопроєкт про безкоштовні періодні засоби24.11.2020
По новім році принаймні 25К британців залишаться без роботи По новім році принаймні 25К британців залишаться без роботи22.11.2020
У наступному році зростуть Ваші рахунки У наступному році зростуть Ваші рахунки20.11.2020

Курс британського фунту до долара, євро та гривні, $/£, €/£, ₴/£


всі новини wci nowyny ukrajinckoju