Повернутись до всіх новин

20.06.2015

Мобільний зв'язок у Британії надто слабкий

Новини Британія Лондон Англія Шотландія УельсМобільний зв'язок на території Британії настільки слабкий, що кожний четвертий користувач не може зателефонувати зі своєї домівки.

Найгіршим за рівнем мобільного зв'язку є Ліверпуль, де 60% користувачів регулярно повідомляють про повну відсутність сигналу.

У хатах найбільші проблеми зі зв'язком виникають на кухнях. У джорджіанських хатах та квартирах, котрі були збудовані під час правління короля Джорджа (перша половина минулого сторіччя), зв'язок найгірший.

Старші хати та будинки мають монолітніші стіни, які більше послаблюють рівень сигналу. Новіші будівлі мають більшу ізоляцію і сигнал у цих будівлях найслабший на горішніх поверхах, під дахом.

Компанія, яка займається перевіркою рівня зв'язку, Ґлобал Уаелес Солушинс, провела шеститижневе дослідження рівня зв'язку у більше ніж 2000 хатах та будинках.

У найбільших містах зв'язок, як правило був гірший ніж у менших містах та селах.

За даними результатів дослідження кожний четвертий користувач змінює компанію саме через поганий зв'язок.

Компанія виявила, що найгірший зв'язок у компанії ЕЕ, який є найменш надійним. Далі йде компанія 3. За твердженням дослідників найкращими є зв'язок у Водафоун та О2.Подібні статті:

Vodafone стала найгіршою мобільною компанією у Британії

Британські міста з найкращим та найгіршим 4G з'єднанням

Лондонець загинув у ванній під час зарядки IPhone