Всі новини

24.11.2020 - 23:13

Вівторок, 24 листопада 2020 - 23:13

Жінку заарештували впізнавши кульчики Еклстонів

Жінку заарештували впізнавши кульчики Еклстонів

Жінку, яка радше за все має стосунок до грабіжників, які пограбували будинок Екслстонів під час різдвяних свят у 2018 році, заарештовано під час того, як вона вирішила похизуватися кульчиками доньки британського маґната та керівника Формули 1, пана Берні Еклстона, які були серед вкрадених речей.
Про все це стало відомо з судових слухань у цій справі. Жінку було заарештовано ще 31 січня цього року.

Ціна золотих кульчиків «Ноа», які належать пані Тамарі Еклстон 3 тисячі фунтів (на фото вище).

Будинок Екслстонів було пограбовано перед Різдвом, два роки тому, коли вся родина була виїхала у Лапландію для святкування Різдва. Загальна сума всіх пограбувань становила 25 мільйонів фунтів.

Жінку на ім'я Маріа Местер (Maria Mester) (на фото вище) було пов'язано на летовищі Станстед, коли аналізували відео камери одного з поліціянтів та впізнали кульчики пані Тамари Еклстон. Пані Местер тоді відлітала до Белґраду.

Сама пані Местер наразі цілковито відкидає будь-які звинувачення у свій бік. Перед тим, як її заарештували, за нею стежили упродовж певного часу і виявили, що вона також займалася відмиванням грошей.

В суді йшлося про те, що 47-річна пані Местер та її 30-річний син були частиною ґрупи підтримки злочинців, котрі також націлювались на пограбування помешкань менеджера футбольного клубу Челсі, пана Франка Лампарда, та колишнього керівника клубу Лейстер Сіті, пана Вічаї Шрівадганапраига (Vichai Srivaddhanaprabha).Дописи:

... жодних дописів

   Ваш допис:


Також читайте:


Курс британського фунту до долара, євро та гривні, $/£, €/£, ₴/£


всі новини wci nowyny ukrajinckoju