Всі новини

26.11.2020 - 16:23

Четвер, 26 листопада 2020 - 16:23

Після другого більшість Анґлії на третьому рівні

Після другого більшість Анґлії на третьому рівні

Дуже багато територій Анґлії після другого грудня потрапляють у третій рівень обмежень, пов'язаних з коронавірусною епідемією.
До третього рівня обмежень потрапляють більшість території середньої Анґлії.

Тільки три території, серед яких ґрафство Корнвол, the острів Wight, та острови Scilly, які розташовані у Атлантичному океані, на захід від Корнвола, потрапляють до першого, тобто найнижчого рівня.

Дані рівні залишатимуться на цих територіях до 16 грудня, коли уряд знову переглядатиме чинну ситуацію та оголосить територіям їх нові рівні.

Практично 99% всієї території Анґлії, належатиме до другого та третього рівня обмежень.

Лондон та Ліверпуль належатимуть до другого рівня.

Територія Анґлії Територія Анґлії за рівнями обмежень після 2 грудня.


До третього рівня належатиме більшість ґрафства Кент, що на південному сході Анґлії, міста Ньюкасел та Зандерленд, які розташовані на північному сході Анґлії, та майже всі ґрафства північного сходу. До цього ж рівня також належать міста Манчестер, Блекбурн та ґрафства Ланкашиа і більшість ґрафства Йоркшиа.

На наступній сторінці уряду СК Ви можете ввести свій поштовий індекс і потім клацнути або тицьнкути на Find, і Вам покаже, до якого рівня (tier) належатиме Ваша околиця: https://www.gov.uk/find-coronavirus-local-restrictions.

За останні сім днів від Коронавірусу загалом по СК померло 3 258 людей, тобто це десь на 14% більше ніж за попередні сім днів. Кількість інфікованих за цей самий час зросла на 121 306, що є на 25% менше ніж за попередні сім днів.Дописи:

... жодних дописів

   Ваш допис:


Також дивітья:

Карантини у Анґлії до 3 лютого Карантини у Анґлії до 3 лютого29.11.2020
Лікарні отримають вакцину БайонТек-Файза 7 грудня Лікарні отримають вакцину БайонТек-Файза 7 грудня28.11.2020
Через помилку лабораторії людям сказали, що вони мають Корону Через помилку лабораторії людям сказали, що вони мають Корону27.11.2020
Уряд видав правила карантину на Різдво Уряд видав правила карантину на Різдво24.11.2020
Від середини грудня тільки 5-денна ізоляція, але після тесту Від середини грудня тільки 5-денна ізоляція, але після тесту24.11.2020
Уряд видав нові правила після 2 грудня Уряд видав нові правила після 2 грудня23.11.2020

Курс британського фунту до долара, євро та гривні, $/£, €/£, ₴/£


всі новини wci nowyny ukrajinckoju