Всі новини

27.11.2020 - 09:41

П'ятниця, 27 листопада 2020 - 09:41

Черга рішень по азюлянтах вже перевалила за 50 тисяч

Черга рішень по азюлянтах вже перевалила за 50 тисяч

У вересні минулого року поточна кількість справ людей, котрі прибули до СК з метою прохання про політичний притулок, становила 37 450.
Переважна більшість з цих людей прибули до Британії нелеґальним шляхом і після прибуття звернулися у домашні справи (Home Office) аби ті надали їм політичний притулок у СК, аби вони могли вже цілковито леґально продовжувати своє життя у цій країні, тобто аби вони стали азюлянтами.

Розгляд справ азюлянтів має кілька стадій та включає в себе щонайменше два інтерв'ю з працівниками внутрішніх справ, котрі займаються розглядом справ цих людей та потім приймають рішення про те, чи надати їм політичний притулок у Британії, чи депортувати назад у країну, з якої вони прибули, якщо вони знають, яка це була країна.

Під час першої хвилі епідемії, на весні цього року, всі інтерв'ю було призупинено, що спричинило зростання черги та часу розгляду справ даних міґрантів.

Від другої половини серпня цього року у внутрішніх справах відновили проведення розмов з азюлянтами через відео зв'язок, але цей процес все одно займав більше часу ніж займав би у нормальних умовах. Це у свою чергу спричинило ще більшу чергу і відтак до вересня цього року кількість нерозглянених справ вже була 50 179.

З цього числа понад 36 тисяч справ азюлянтів, тобто 72%, перебували в очікуванні рішення довше ніж шість місяців, що є збільшенням черги на 16 тисяч, як порівнювати з цим самим періодом минулого року.

Це означає, що ці люди тривалий час живуть у фактично підвішеному стані, тобто вони не мають змоги працювати та забезпечувати собі та своїм родинам нормальне життя та жодним чином не здійснюють будь-якого внеску у економіку цієї країни.

Кожний, хто хоче жити у Британії, як біженець мусить звертатися з проханням про надання їй або йому політичного притулку.

Аби Ви мали право на отримання політичного притулку, Ви маєте залишити свою країну і не маєте мати змоги безпечно повернутися назад у свою країну або не маєте мати змоги продовжувати там безпечне життя.

Заява про отримання притулку має подаватися відразу після прибуття у СК або тоді, коли стане зрозумілим, що безпечне повернення назад у свою країну стає для Вас неможливим.

Після подачі заяви Ви матимете розмову (інтерв'ю) з міґраційним офіцером чи офіцеркою. Цей процес також відомий, як оцінювання (screening).

Після цього проводитиметься ще одна Ваша розмова з людиною, яка займається або веде Вашу справу та приймає по ній рішення про Ваш майбутній статус у цій країні.

Якщо рішення буде успішним, то Вам може бути надане право на подальше перебування у СК упродовж наступних п'яти років. Іншими словами, Ви отримаєте так званий "листок або папір залишатись" (leave to remain), який надається або на п'ять років або довічно (на невизначений термін).

Під час перебування на статусі Ви не маєте права буди за межами Британії довше ніж два роки, бо в іншому випадку цей листок буде відкликано або скасовано і Вас очікуватиме депортація.

Після цих п'яти років Ви знову маєте звертатись у домашні справи аби Вам продовжили Ваш чинний статус, або можете починати процес натуралізації, тобто отримання громадянства СК.Дописи:

... жодинх відгуків

   Залишити допис:


Також читайте:

10 Тисяч на депортацію кожного міґранта 10 Тисяч на депортацію кожного міґранта27.12.2020
Від понеділка заплановано три літаки з азюлянтами Від понеділка заплановано три літаки з азюлянтами6.12.2020
Прем'єр висловився у справі пані Патель Прем'єр висловився у справі пані Патель20.11.2020
Звіт : домашня секретарка порушила правила Звіт : домашня секретарка порушила правила19.11.2020
Латвієць та українці намагались завезти до Східної Анґлії 69 свіжих нелеґалів Латвієць та українці намагались завезти до Східної Анґлії 69 свіжих нелеґалів18.11.2020
Від сьогодні варто очікувати великий приплив українців Від сьогодні варто очікувати великий приплив українців17.11.2020
Біженців кидають за ґрати попри те, що вони не злочинці Біженців кидають за ґрати попри те, що вони не злочинці16.11.2020
Суд заблокував депортацію сотень нелеґалів Суд заблокував депортацію сотень нелеґалів 13.11.2020
Нелеґали не переймаються карантином Нелеґали не переймаються карантином7.11.2020

Курс британського фунту до долара, євро та гривні, $/£, €/£, ₴/£


всі новини wci nowyny ukrajinckoju