Всі новини

28.11.2020 - 19:44

Субота, 28 листопада 2020 - 19:44

Безкоштовні вітаміни D для найвразливіших

Безкоштовні вітаміни D для найвразливіших

Більше ніж два з половиною мільйони людей у Анґлії матимуть право безкоштовно отримувати цієї зими вітамін D.
Цей вітамін є дуже важливим для кісток, зубів та м'язів і його будуть безкоштовно поставляти в будинки догляду та у інші заклади аби люди, котрі є у найризикованішій ґрупі, могли звернутися та отримати ці вітаміни безкоштовно.

За звичай вітамін D виробляється у нашому орґанізмі, коли на нашу шкіру потрапляє сонячне проміння. Проте шкіра людей похилого віку вже не настільки ефективна у вироблені цього вітаміну і тому таким людям варто вживати його з їжею.

Через коронавірусну епідемію багато людей проводять набагато менше часу на зовні і це ще більше додає до проблеми дефіциту цього вітаміну.

У катеґорії тих, що перебувають у найбільшому ризику є мешканці будинків догляду та люди, котрі мають серйозні серцеві хвороби, бо саме вони є тими, що упродовж цієї епідемії проводять найменшу кількість часу надворі.

Загалом у СК таких налічується десь біля 2.7 мільйонів.

Багато фахівців у галузі охорони здоров'я кажуть, що навіть під час нормального зимового сезону нам варто щоденно приймати приблизно 10 мікроґрамів вітаміну D, у період від жовтня до березня, а цього року це взагалі вкрай необхідно.

Подібні настанови також були видані шотландським, уельським та північно-ірландським урядами.

Варто зазначити, що не існує наукових свідчень про те, що вітамін D може захистити Вас від Коронавірусу, але й також не існує доказів того, що цей вітамін будь-яким чином Вам шкодить.

Вразливі люди, котрі не є мешканцями будинків догляду, отримають листи з повідомленнями про те, що їм безкоштовно належиться вітамін D і якщо вони мають бажання, то після зголошення вітаміни буде доставлено до них до дому.

Пані Докторка Алисон Тедстоун з Публічного Здоров'я Анґлії каже, що дуже радить кожному, особливо старшим людям, які не часто бувають надворі та тим, що мають темнішу шкіру, приймати 10 мікроґрамів вітаміну D (400IU) кожного дня.Дописи:

... жодних дописів

   Ваш допис:


Також читайте:

На Різдво крамницям дозволили працювати цілодобово На Різдво крамницям дозволили працювати цілодобово30.11.2020
Рівень інфекції впав на 30% Рівень інфекції впав на 30%30.11.2020
Карантини у Анґлії до 3 лютого Карантини у Анґлії до 3 лютого29.11.2020
Законопроєкт про безкоштовні періодні засоби Законопроєкт про безкоштовні періодні засоби24.11.2020
СК замовило ще 5 мільйонів вакцини СК замовило ще 5 мільйонів вакцини16.11.2020

Курс британського фунту до долара, євро та гривні, $/£, €/£, ₴/£


всі новини wci nowyny ukrajinckoju