Всі новини

30.11.2020 - 08:01

Понеділок, 30 листопада 2020 - 08:01

Рівень інфекції впав на 30%

Рівень інфекції впав на 30%

Останні дослідження свідчать про те, що кількість інфікованих Коронавірусом на території Анґлії упродовж листопадового карантину впала на тридцять відсотків.
Але попри цей проґрес рівень нових інфікованих залишається відносно високим, практично по всій території Анґлії.

Чинний Секретар зі Здоров'я СК, пан Генкок (Matt Hancock) каже, що, ці дані також показують, що ми ще не можемо "забрати ногу з педалі", тобто послабити чинні обмеження.

Дане дослідження було проведене Імперським Коледжем Лондону (Imperial College London) між 13 та 24 листопада. У досліджені були взяли участь понад сто тисяч людей.

За словами дослідників коефіцієнт репродуктивності вірусу, тобто так званий коефіцієнт R зараз впав до рівня 0.88. Це означає, що одна інфікована людина передає вірус менше ніж одній іншій неінфікованій людині, або десять інфікованих людей передають вірус дев'ятьом іншим людям.

Дане дослідження проводиться кожного місяця. Останнє показує, що рівень передачі коронавірусної інфекції впав на третину, якщо порівнювати з попереднім місяцем, але цей рівень все одно ще вельми високий.

Найвищий рівень інфікованості на даний час спостерігається у середньо-східній та середньо-західній частинах Анґілї.

Чинний карантин було запроваджено 5 листопада, але інші дослідження показують, що найвищий пік розповсюдження Кóвиду-19 припав на перший тиждень від початку карантину.

Це дослідження добре показує, що запроваджений карантин, якого дотримуються вельми мало анґлійців, все ж таки дає свої результати.Дописи:

... жодинх відгуків

   Залишити допис:


Також читайте:

Кількість смертей від Корони у СК вже перевалила за 75К Кількість смертей від Корони у СК вже перевалила за 75К1.12.2020
На Різдво крамницям дозволили працювати цілодобово На Різдво крамницям дозволили працювати цілодобово30.11.2020
Карантини у Анґлії до 3 лютого Карантини у Анґлії до 3 лютого29.11.2020
Безкоштовні вітаміни D для найвразливіших Безкоштовні вітаміни D для найвразливіших28.11.2020
Лікарні отримають вакцину БайонТек-Файза 7 грудня Лікарні отримають вакцину БайонТек-Файза 7 грудня28.11.2020
Через помилку лабораторії людям сказали, що вони мають Корону Через помилку лабораторії людям сказали, що вони мають Корону27.11.2020

Курс британського фунту до долара, євро та гривні, $/£, €/£, ₴/£


всі новини wci nowyny ukrajinckoju