Повернутись до всіх новин

21.06.2015

Від вересня вакцина менінгіту В буде доступною для всіх малюків

Новини Британія Лондон Англія Шотландія УельсВ уряді повідомили, що новонародженим в Англії та Шотландії пропонуватимуть вакцину для подолання менінгіту В від вересня цього року.

Малюків вакцинуватимуть у віці двох місяців, чотирьох місяців та дванадцяти місяців.

Запровадження вакцини у Національній Службі Здоров'я (NHS) раніше затримувалось через суперечки з нестачі коштів, які точились між урядом та різними організаціями і тривали до березня цього року.

Добродійні організації, чия діяльність пов'язана з боротьбою проти менінгіту В, дуже вітають пропозицію уряду.

Також, від серпня цього року, інша вакцина менінгіту ACWY стане доступною для сімнадцяти- та вісімнадцятирічних осіб та студентів, котрі починають навчання в цьому році.

В Уельсі та Північній Ірландії запровадження загального вакцинування почнеться дещо пізніше, від'як закім для цього ще не готова технологічна база.

Дане вакцинування буде частиною програми з загальної імунізації дітей та підлітків.

Попередні тести стверджують, що дана вакцина, яка має назву Бексеро, буде спроможною захистити від приблизно 90% менінгококових бактерій групи В, які найбільш поширені на території СК. Ці бактерії набільш поширені у дітей віком до 5 років.

Хвороба менінгіту В вражає захисні мембрани, які обвивають мозок. Якщо цю інфекцію не подолати, менінгіт В може спричинити суворе пошкодження мозку та зараження крові, що в окремих випадках закінчується смертю людини. Від цієї хвороби помирає кожний десятий малюк. Подібні статті:
джерело: http://www.bbc.co.uk/