На цю компанію загалом працює тринадцять тисяч людей, чиє майбутнє від вчора зависло у повітрі.
Якщо адміністратори, аудиторська фірма Делоїт (Deloitte), будуть спроможні знайти нових власників та реструктурувати борги компанії, то працівники зможуть працювати, але радше за все, як це часто буває, їх буде менше. Наразі жодних звільнень ще не було оголошено і крамниці компанії продовжують працювати.
Ґрупа Аркадія є ґіґантом торгівлі промисловими товарами у СК.
Головним власником Аркадії є добре відомий британський бізнесмен, Сер Филип Ґрін (Sir Philip Green), який намагався знайти додаткове фінансування, але як тепер стало відомо, не зміг.
Аркадія фактично стала черговою жертвою цьогорічної епідемії після того, як через карантини дуже впали продажі і від того прибутки компанії пішли на великий мінус.
Аркадія, до свого банкрутства налічувала у СК 444 крамниці і ще 22 крамниці за межами Британії. Понад дев'ять тисяч працівників компанії на даний час перебувають у змушеній відпустці, де уряд покриває 80% їх зарплати.
На даний час журналісти балакають про те, що мережа промислових крамниць під назвою Бугу (Boohoo) має наміри придбати окремі з крамниць Аркадії.
Сьогодні зранку також надійшли повідомлення про те, що ще одна велика мережа унікрамниць під назвою Дебенамз (Debenhams) перебуває на межі банкрутства. Від травня цього року Дебенамз вже була скоротила шість з половиною тисяч робочих місць. Зараз компанія наймає дванадцять тисяч працівників, які працюють у сто двадцяти чотирьох крамницях.
У чинному центральному уряді СК, який до тла наповнений радикальними брекзитерами, у всіх подібних ситуаціях звинувачують тільки Коронавірус, але жодного слова не кажуть про вплив Брекзиту на економіку СК, яка від референдуму, тобто від 2016 року, не бачила жодних серйозних інвестицій.