Всі новини

04.12.2020 - 16:27

П'ятниця, 04 грудня 2020 - 16:27

Брекзит : перемовини в дуже важкій ситуації

Брекзит : перемовини в дуже важкій ситуації

Члени чинного британського уряду заявляють, що перемовини про торгові стосунки між СК та ЄУ потрапили "в дуже великі проблеми".
Британський уряд каже, що французи погрожують, що накладуть вето, тобто заблокують, під час затвердження угоди, якщо їх вимоги не буде враховано.

Коли, після цьоготижневої сесії перемовин, пан Барньє прибув назад до Брюселю та повідомив Єврокомісію про хід перемовин, то багато представників комісії сказали, що на їх думку ЄУ віддає надто багато. З цим також погоджуються багато керівників країн ЄУ, серед яких німецька канцлерка, пані Анґела Меркель та французький президент, пан Емануель Макрон.

Важливо зазначити, що обидві сторони сходяться на тім, що неділя вечір чи понеділок зранку є останньою межею у перемовинах, які тривають вже цілий рік.

Головними розбіжностями залишаються квоти на вилов риби європейцями у британський водах та британцями у європейських, разом з питанням справедливості конкуренції, тобто аби запевнитись, що коли Британія матиме великий доступ до європейського ринку, вона не могла субсидіювати або будь-яким іншим чином надавати переваги своїм компаніям над європейськими, і ще також питання про те, як мають вирішуватись суперечки, якщо якийсь бік порушить угоду чи інші домовленості.
ЄУ звичайно ж хоче аби ці суперечки вирішувались у Європейському Суді, але британський прем'єр, пан Джонсон, на це не погоджується і каже, що це здача суверенітету і хоче аби ці суперечки вирішували британські суди.

В уряді СК знову почали дурити, коли заявили, що ЄУ намагається штовхати їх на ще більші поступки у перемовинах. Проте, сам пан Барньє сьогодні катеґорично відкинув це звинувачення і сказав, що під час останнього раунду перемовин представники ЄУ нічого нового не пропонували взагалі.

Пан Барньє сьогодні вже знову повернувся до Лондона аби продовжити перемовини, які мають тривати упродовж вихідних.Дописи:

... жодинх відгуків

   Залишити допис:


Також читайте:

Брекзит : перемовини продовжаться Брекзит : перемовини продовжаться5.12.2020
Реґулятор заперечив, що СК першим застосує вакцину завдяки Брекзитові Реґулятор заперечив, що СК першим застосує вакцину завдяки Брекзитові3.12.2020
Брекзит: Британія знизила вимоги щодо вилову риби Брекзит: Британія знизила вимоги щодо вилову риби3.12.2020
Як неєвропейцям отримати дозвіл на працю та проживання у Німеччині Як неєвропейцям отримати дозвіл на працю та проживання у Німеччині2.12.2020
Дебенамз оголосила про банкрутство Дебенамз оголосила про банкрутство1.12.2020
Ґрупа Аркадія (Topshop, Burton, Dorothy Perkins) збанкрутувала Ґрупа Аркадія (Topshop, Burton, Dorothy Perkins) збанкрутувала1.12.2020
Бюджет 21 : Уельс отримає від СК менше ніж від ЄУ Бюджет 21 : Уельс отримає від СК менше ніж від ЄУ25.11.2020
Уельсці та шотландці вимагають від уряду повністю компенсувати фінансування ЄУ Уельсці та шотландці вимагають від уряду повністю компенсувати фінансування ЄУ24.11.2020
Французи сьогодні відпрацьовують післябрекзитний сценарій Французи сьогодні відпрацьовують післябрекзитний сценарій24.11.2020

Курс британського фунту до долара, євро та гривні, $/£, €/£, ₴/£


всі новини wci nowyny ukrajinckoju