Британський уряд каже, що французи погрожують, що накладуть вето, тобто заблокують, під час затвердження угоди, якщо їх вимоги не буде враховано.
Коли, після цьоготижневої сесії перемовин, пан Барньє прибув назад до Брюселю та повідомив Єврокомісію про хід перемовин, то багато представників комісії сказали, що на їх думку ЄУ віддає надто багато. З цим також погоджуються багато керівників країн ЄУ, серед яких німецька канцлерка, пані Анґела Меркель та французький президент, пан Емануель Макрон.
Важливо зазначити, що обидві сторони сходяться на тім, що неділя вечір чи понеділок зранку є останньою межею у перемовинах, які тривають вже цілий рік.
Головними розбіжностями залишаються квоти на вилов риби європейцями у британський водах та британцями у європейських, разом з питанням справедливості конкуренції, тобто аби запевнитись, що коли Британія матиме великий доступ до європейського ринку, вона не могла субсидіювати або будь-яким іншим чином надавати переваги своїм компаніям над європейськими, і ще також питання про те, як мають вирішуватись суперечки, якщо якийсь бік порушить угоду чи інші домовленості.
ЄУ звичайно ж хоче аби ці суперечки вирішувались у Європейському Суді, але британський прем'єр, пан Джонсон, на це не погоджується і каже, що це здача суверенітету і хоче аби ці суперечки вирішували британські суди.
В уряді СК знову почали дурити, коли заявили, що ЄУ намагається штовхати їх на ще більші поступки у перемовинах. Проте, сам пан Барньє сьогодні катеґорично відкинув це звинувачення і сказав, що під час останнього раунду перемовин представники ЄУ нічого нового не пропонували взагалі.
Пан Барньє сьогодні вже знову повернувся до Лондона аби продовжити перемовини, які мають тривати упродовж вихідних.