Всі новини

05.12.2020 - 16:25

Субота, 05 грудня 2020 - 16:25

Зі словника забрали вислів Есекська дівка

Зі словника забрали вислів Есекська дівка

Після значної кампанії жінками ґрафства Есекс (що на схід від Лондона) зі словника, який використовують для вивчення анґлійської мови було стерто вислів Есекська дівка (Essex girl).
Згідно зі словником Видання Університету Оксфорду (Oxford University Press) вислів «Есекська дівка» раніше означав "назва, яку особливо вживають у жартах стосовно типу молодої жінки, яка неосвічена, погано одягнена, надто голосно та огидно балакає і дуже хоче сексу" (a name used especially in jokes to refer to a type of young woman who is not intelligent, dresses badly, talks in a loud and ugly way and is very willing to have sex).

Цей термін тепер було усунено зі словника, повна назва якого Оксфордський Словник Вищого Рівня (Oxford Advanced Learner’s Dictionary), який використовують для навчання анґлійської мови тих, для кого вона не є рідною, після того як ґрупа, яка називає себе Фронт Визволення Есекських Дівчат (Essex Girls Liberation Front) стверджувала, що вживання цього вислову було для них дуже прикрим та зневажливим.

Проте, ця фраза все ще залишатиметься у Оксфордському Словнику Анґлійської Мови (Oxford English Dictionary, скор.: OED) через те, що за словами видавців "він є історичним словником, з якого ніщо ніколи не усувається та не знищується".

У цьому словнику вислів Есекська дівка має визначення: "тип молодої жінки, яку припустимо можна здибати у та біля ґрафства Есекс і яку по-різному характеризують, як нерозумну, безладну, невибагливу та матеріалістичну" (type of young woman, supposedly found in and around Essex, and variously characterised as unintelligent, promiscuous and materialistic).

Кампанію за знищення цієї фрази зі словника була запустила британська активістка та одна з найпопулярніших авторок, пані Сид Мур (Syd Moore) (на фото вище), яка під час конференції присвяченої Міжнародному Дневі Жінок у цьому році була сказала: "Жінки у Конґо чули за Есекську дівку. Я думаю, що настав час збутися цього раз і назавжди.".

Туристична орґанізація ґрафства Есекс також випустила відео під назвою Це Есекс (This is Essex) аби допомогти згладити стереотипи.
Учасники кампанії стверджують також, що серіал каналу АйТіВі (ITV) під назвою Єдиний Шлях це Есекс (The Only Way Is Essex, скор.: TOWIE(тáуі)), який ніяк не допомагає стереотипам Есекської дівки, на їх думку може продовжуватись, але до тих пір закім глядачі не асоціюють його з реальними людьми ґрафства Есекс.

Одна з телезірок, яка грає у цьому серіалі, пані Джема Колинз (Gemma Collins) сказала каналові Sky News, що вона сама проти вживання терміну Есекська дівка. і також каже: "Я думаю оксфордський словник має платити компенсацію всім, що у Есексі. За багато років ми вже вельми розвинулись та еволюціювали і те, що про нас продовжують казати, є принизливим і його має бути усунено.".

Одне з відео TOWIE:
Дописи:

... жодних дописів

   Ваш допис:


Також читайте:

Оксфордський словник змінив значення слова woman (жінка) Оксфордський словник змінив значення слова woman (жінка)8.11.2020
За секс у службовому туалеті поліціянтові загрожує в'язниця За секс у службовому туалеті поліціянтові загрожує в'язниця27.11.2020

Курс британського фунту до долара, євро та гривні, $/£, €/£, ₴/£


всі новини wci nowyny ukrajinckoju