Всі новини

06.12.2020 - 19:32

Неділя, 06 грудня 2020 - 19:32

Від понеділка заплановано три літаки з азюлянтами

Від понеділка заплановано три літаки з азюлянтами

Вразливих азюлянтів, серед яких також і потенційні жертви торгівлі людьми, має бути депортовано наступного тижня через те, що чинна домашня секретарка, пані Приті Патель, квапиться усунути якомога більше азюлянтів аби встигнути зробити це ще до Брекзиту.
Від понеділка заплановано три літаки з азюлянтами, серед яких два до Німеччини та одного до Франції з можливим переправленням також до Австрії, Польщі, Іспанії та Литви.

Активісти, котрі стоять на захисті прав азюлянтів стверджують, що мають докази того, що у внутрішніх справах почали поквапливо вирішувати справи азюлянтів та робити значні пропуски, що може бути порушенням чинного законодавства, особливо у виявленні жертв торгівлі людьми, які мають мати особливий нагляд з боку британської держави.

Ґрупи активістів, які відстежують відправлення рейсів до ЄУ, кажуть, що заплановані операції домашніх справ з усунення потенційних жертв торгівлі людьми та переслідувань без належного вивчення їх справ є протизаконним та йде в супереч недавньому рішенню одного з високих судів СК (читайте статтю на дні).

Літаки відряджають до Європи згідно з європейською конвенцією, яку було підписано в Дубліні (Ірландія) і яку через це також називають дублінською конвенцією. Згідно з цією конвенцією азюлянтів можна повертати назад до країни ЄУ, де вони вже подавали на політичний притулок. Це право Сполучене Королівство зберігає за собою тільки до кінця цього року, тобто закім воно на практиці залишається частиною ЄУ.

Після того, як Британія остаточно вийде з Європейської Унії, вона більше не матиме права повертати азюлянтів, переважна частина яких прибувають у СК нелеґальним шляхом, через протоку.

Адвокати, котрі захищають азюлянтів також скаржаться на те, що держава поводиться з їх клієнтами надто поквапливо і не вивчає їх справи належним чином, що суперечить чинному законодавству. Це у свою чергу означає, що навіть, якщо цих азюлянтів повернуть назад до ЄУ, вони потім звідти можуть порушувати справи проти британського уряду і успішно домагатись вельми щедрих компенсацій, але тоді їх справами займатимуться вже європейські адвокати і зароблятимуть на цьому саме вони, а не їх британські колеґи.

Минулого місяця суд призупинив депортацію сотень азюлянтів, котрі прибули у СК перебравшись через канал на малих човнах, після того, як суддя прийняв рішення про те, що Домашня Секретарка, пані Приті Патель, відійшла від своєї офіційної політики у питанні вияву жертв торгівлі людьми.

Проте, ґрупа Єзуїтська Служба Біженців СК (Jesuit Refugee Service UK), яка є міжнародною католицькою ґрупою і яка працює у центрах утримування біженців біля летовищ Гітроу (Heathrow), Колнбрук (Colnbrook) та Гармондзуорз (Harmondsworth), каже, що має свідчення про те, що Домашні Справи планують на наступному тижні депортувати осіб, з якими ніхто з офіційних осіб не мали жодної розмови.

У Домашніх Справах на всі ці звинувачення відповіли: "Ми залишаємось відданими покращенню нашої зламаної азюльної системи, аби вона була жорсткою та справедливою і ми жодним чином не шкодуємо про те, що повертаємо назад тих, хто не має права бути у СК.".Дописи:

... жодних дописів

   Ваш допис:


Також читайте:

10 Тисяч на депортацію кожного міґранта 10 Тисяч на депортацію кожного міґранта27.12.2020
Бóрис летить до Брюселю Бóрис летить до Брюселю9.12.2020
За понеділок 111 свіжих нелеґалів За понеділок 111 свіжих нелеґалів8.12.2020
Брекзит : умов для угоди не існує Брекзит : умов для угоди не існує7.12.2020
Брекзит : вівців на забій Брекзит : вівців на забій7.12.2020
Суд заблокував депортацію сотень нелеґалів Суд заблокував депортацію сотень нелеґалів 13.11.2020
Біженців кидають за ґрати попри те, що вони не злочинці Біженців кидають за ґрати попри те, що вони не злочинці16.11.2020
Латвієць та українці намагались завезти до Східної Анґлії 69 свіжих нелеґалів Латвієць та українці намагались завезти до Східної Анґлії 69 свіжих нелеґалів18.11.2020
Звіт : домашня секретарка порушила правила Звіт : домашня секретарка порушила правила19.11.2020
Черга рішень по азюлянтах вже перевалила за 50 тисяч Черга рішень по азюлянтах вже перевалила за 50 тисяч27.11.2020

Курс британського фунту до долара, євро та гривні, $/£, €/£, ₴/£


всі новини wci nowyny ukrajinckoju