Всі новини

11.12.2020 - 12:10

П'ятниця, 11 грудня 2020 - 12:10

Зарплата чорних на 20% нижча

Зарплата чорних на 20% нижча

Одна з найбільших банківських ґруп Британії, ґрупа Лоїдз, стала першою в країні, яка оприлюднила звіт про різницю у зарплатах між різними етнічними ґрупами своїх працівників, каже що їх чорношкірі працівники отримують загалом на майже 19.7% меншу зарплату, ніж білі британці.
Головною причиною такого великого розходження у зарплаті банк називає той факт, що дуже мало чорних працівників займають посади з вищими зарплатами.

Щодо виплат премій, то різниця ще вища і складає майже 38%.

Частка чорних працівників Лоїдз становить 1.5%, але вищі посади з них займають тільки 0.6%.

У банку також повідомили, що хочуть аби частка їх чорних працівників зросла до принаймні 3% до кінця 2024 року, що відповідало б частці населення чорношкірих у Анґлії та Уельсі.

Через те, що жодна інша компанія чи жодний інший банк ще не наважилися оприлюднити подібні дані, дуже важко порівняти, якою є ситуація з зарплатою чорношкірих у інших компаніях.

Якщо порівняти різницю у зарплаті між білими британцями та всіма іншими етнічними ґрупами, то у Лоїдз вона в середньому становить 14.8%, тобто білі британці мають на 14.8% більш оплачувану працю, ніж етнічні меншини. Що стосується премій, то різниця становить аж цілих 32.5%.Дописи:

... жодних дописів

   Ваш допис:


Також читайте:

Казарми з міґрантами підпалили навмисне Казарми з міґрантами підпалили навмисне30.01.2021
Кому і скільки платить БіБіСі Кому і скільки платить БіБіСі

Курс Британського Фунту


всі новини wci nowyny ukrajinckoju