Всі новини

11.12.2020 - 16:46

П'ятниця, 11 грудня 2020 - 16:46

Понад пів мільйона за знищення гнізд кажанів

Понад пів мільйона за знищення гнізд кажанів

Одну з великих британських будівельних компаній під назвою Бéлауей Гоумз (Bellway Homes) покарали штрафом за знищення об'єкту, на якому гніздилися кажани.
Розмір штрафу 600 тисяч фунтів.

Компанія у 2018 році свідомо знищила об'єкт гніздування кажанів, який був у південно-східному Лондоні у околиці Ґрінуич. Кажани Піпрістрели сопрано у СК є захищеним видом.

За словами лондонської поліції це є найвищим подібним штрафом за всі часи.

Додатково до 600 тисяч компанія також сплатить 31 тисячу фунтів судових витрат і також добровільно погодилась сплатити ще 20 тисяч фунтів Трастові Захисту Кажанів (Bat Conservation Trust).

Коли компанія у 2017 році проводила оцінювання закиненої будівлі, яку вони були придбали напередодні, вони виявили кілька гнізд, де розмножувались кажани і тоді компанії були повідомили, що для продовження будь-яких будівельних робіт на цьому об'єкті їм буде потрібно отримати ліцензію, яка має назву Корінні Анґлійські Європейські Захищені Види (Natural England European Protected Species), особливо, якщо вони мали плани руйнувати будівлю.

Компанія безуспішно намагалась уникнути отримання ліцензії під час подачі заяви у плановий відділ і тоді у компанії вирішили розпочати знищення будівлі без потрібної ліцензії, про що пізніше хтось повідомив поліцію і у 2018 році поліція почала розслідування, судовий вирок по якому відбувся сьогодні.

У компанії сказали, що дуже шкодують про те, що так сталося.

Чи планує компанія апеляцію проти такого великого штрафу, наразі не відомо.Дописи:

... жодинх дописів

   Ваш допис:


Читайте також:

За в'їзд у Лондон хочуть ввести щоденний збір За в'їзд у Лондон хочуть ввести щоденний збір11.12.2020
Батько все ж таки сплатить штраф за поїздку доньки у відпустку Батько все ж таки сплатить штраф за поїздку доньки у відпустку
За забруднену воду компанії вліпили £300К штрафу За забруднену воду компанії вліпили £300К штрафу
Студент оксфордського університету вимагає мільйон компенсації за брак знань Студент оксфордського університету вимагає мільйон компенсації за брак знань

Курс Британського Фунту


всі новини wci nowyny ukrajinckoju