Всі новини

12.12.2020 - 18:21

Субота, 12 грудня 2020 - 18:21

У Бристолі з'явився новий мурал Банксі

У Бристолі з'явився новий мурал Банксі

Власник будинку у місті Бристол (Bristol), що у південно-західній Анґлії, на стіні якого у четвер з'явився черговий мурал анонімного анґлійського маляра муралів за псевдонімом Бáнксі (Banksy), попри чутки, кажуть що будинок все ще перебуває у продажі.
Кілька тижнів тому будинок було викладено на продаж за ціною 340 тисяч фунтів.

Минулого четверга на стіні будинку Банксі зобразив жінку, яка пчихає і у неї вилітають вставні зуби, після чого, вартість будинку зросла до 5 мільйонів фунтів.

Власник будинку, пан Ник Мейкин, каже, що чутки про те, що будинок було знято з продажу після появи муралу, неправдиві і що будинок все ще у продажу.

Пан Мейкин каже: "Коли Ви одного ранку прокидаєтесь і по всій жовтій пресі читаєте, що Ваша хата вже вартує 5 мільйонів, то Ви маєте задуматись над тим, що робити, але воно нічого не змінює. Я просто дуже хочу аби цей витвір мистецтва було збережено.".

Банксі підписав цей мурал, як "Апчхи!!" (Aachoo!!). Малюнок зображує жінку, яка пчихає і після цього вилітають її зубні протези.

У Бристолі з'явився новий мурал Банксі Цю роботу було авторизовано на вебсайті Банксі, що означає, що робота його.


У Бристолі з'явився новий мурал Банксі Власники будинку кажуть, що цю роботу Банксі має бути захищено.

Інші мурали Банксі:
У Бристолі з'явився новий мурал Банксі Мурал на День Валентина, також у Бристолі - Дівчина стріляє з рогатки


У Бристолі з'явився новий мурал Банксі Чергова робота Банксі на одному з будинків


У Бристолі з'явився новий мурал Банксі Банксі намалював дівчину, яка крутить колесо ровера, коли побачив примкнений ровер, з якого вкрали сідло і колесо, так ніби дівчина взяла колесо з велосипеда аби ним побавитися. Велосипед справжній, дівчина з колесом намальована.


Дописи:

... жодних дописів

   Ваш допис:


Також читайте:

Роботу Банксі купили за шестицифрову суму Роботу Банксі купили за шестицифрову суму17.02.2021
Військові кораблі та гелікоптери стоятимуть на варті британської риби У Челсі під час оновлення завалилися мультимільйонні помешкання3.11.2020

Курс Британського Фунту


всі новини wci nowyny ukrajinckoju