Всі новини

16.12.2020 - 09:14

Середа, 16 грудня 2020 - 09:14

Фейсбук переводить Британію у американське правове поле

Фейсбук переводить Британію у американське правове поле

Найбільша у світі соціальна мережа, Фейсбук, оголосила, що переводить користувачів СК під угоду американських користувачів з головним бюро у Каліфорнії.
На даний час британською секцією Фейсбук переймається європейське бюро, яке розташоване у Ірландії.

Переведення користувачів СК з ірландського бюро у американське означає, що у наступному році європейські закони та правила захисту приватності, тобто особистих даних, користувачів, які є найжорсткішими у світі, у СК більше не діятимуть.

Незадовго до цього Ґуґл, який також має європейське бюро в Дубліні (столиця Ірландії), також оголосив про подібні зміни для своїх користувачів у СК.

Разом з цим, наразі, користувачі Фейсбук у СК перебуватимуть під захистом приватності згідно до законодавства СК, яке на даний час повністю відповідає європейському, але у майбутньому це законодавство може бути набагато слабшим.

Адвокати, котрі працюють у сфері захисту прав збереження та поширення приватних даних, кажуть, що цей хід у майбутньому може призвести до вельми значного послаблення захисту особистих даних, особливо під час майбутніх перемовин між СК та США про укладання торгової угоди, де очікують, що британці здадуть багато позицій.

На відміну від європейських правил захисту приватних даних, американські правила є набагато м'якшими.

Багато аналітиків також побоюються про те, що доступ американських спецслужб до приватних даних британських користувачів стане набагато легшим. Чим більшою є соціальна мережа, тим більше особистих даних користувачів вона утримує.

Коли буде остаточно вирішено перевести британських користувачів під американське крило, Фейсбук про це попередить особисто всі користувачів.Дописи:

... жодинх відгуків

   Залишити допис:


Також читайте:

Шотландські націоналісти голосуватимуть проти угоди Шотландські націоналісти голосуватимуть проти угоди27.12.2020
Лейбористи хочуть карати медіа за фейкові реклами Лейбористи хочуть карати медіа за фейкові реклами15.11.2020
Українських повій використовують у брудних кампаніях дискредитування західних політиків Українських повій використовують у брудних кампаніях дискредитування західних політиків

Курс Британського Фунту


всі новини wci nowyny ukrajinckoju