Всі новини

18.12.2020 - 08:25

П'ятниця, 18 грудня 2020 - 08:25

Ми не злиденна нація

Ми не злиденна нація

Вперше у історії Сполученого Королівства один з фондів ООН під назвою ЮНІСЕФ (United Nations Children's Fund, скор.: Unicef), який забезпечує фінансування дітей найзлиденніших націй світу, кілька днів тому звернувся до уряду СК з проханням надати допомогу у їжі британським дітям.
У відповідь на це Лідер Палати Громад британського парламенту, пан Джейкоб Ріс-Моґ (Jacob Rees Mogg), консерватор та затятий брекзитер, який також відносить себе до найвищих прошарків анґлійського суспільства, звинуватив ЮНІСЕФ у "політичних фокусах найнижчого рівня".

Пан Моґ каже, що ЮНІСЕФ бавиться в політику і що "їм має бути соромно".

Вперше за всю історію, цієї середи, ЮНІСЕФ оголосив, що надасть підтримку благодійним орґанізаціям СК, котрі підтримують голодних британських дітей, причиною чого став той факт, що через чинну епідемію на території королівства дуже різко зросла бідність та харчова нерівність, особливо серед дітей.

Пан Моґ зокрема сказав: "Я думаю, що це є справжним скандалом, що ЮНІСЕФ бавиться у політику у такий спосіб у той час, коли цей фонд має піклуватись про дітей у найзлиденніших країнах світу, де живуть виснажені голодом люди, де є сім'ї і де є громадянські війни, але вони набирають собі у такий спосіб політичних пунктів і дають своїй раді 25 тисяч фунтів. Їм має бути соромно за себе.".

Коли журналісти звернулись до мовників чинного прем'єра, пана Бóриса Джонсона (консерватор, брекзитер), то мовники відмовились сказати, чи сам пан Джонсон поділяє слова пана Моґа, чи ні.

Протягом коронавірусної епідемії у СК дуже різко зросли злидні найнижчих прошарків суспільства, особливо серед дітей. Одне з досліджень, яке було проведене Фундацією Соціального Ринку (Social Market Foundation), стверджує, що від початку епідемії майже двом мільйонам дітей королівства дуже бракує харчів.

Ще одна британська благодійна орґанізація, яка має назву Довіра Трасела (Trussell Trust) і яка є одним з найбільших харчових банків СК, до яких люди приходять з благанням про їжу, каже, що тільки одна їх орґанізація, між квітнем та жовтнем цього року, надала 1.2 мільйони порятункових харчових пакунків.

У відповідь на звинувачення пана Моґа, чинна директорка проґрам ЮНІСЕФ у СК, пані Анна Кетлей (Anna Kettley), сказала, що вони надали у СК харчову допомогу 700 тисячам ґруп, як відповідь на вплив епідемії, через яку в дуже багатьох харчових банків закінчувались запаси харчів через набагато більший попит та все менше постачання.

Пані Кетлей каже: "ЮНІСЕФ буде продовжувати витрачати своє міжнародне фінансування на допомогу найбіднішим дітям світу. Ми вважаємо, що кожне дитя є важливим і має право на виживання та розвиток, незалежно від того, де воно народилось.".

Заступниця лідера опозиції у Палаті Громад, пані Анджела Рейнер (Angela Rayner), лейбористка та проєвропейка, від округу Ashton-under-Lyne, що у Манчестері, у відповідь на заяву пана Моґа, сказала: "Тими людьми, яким направду має бути соромно за себе, є Бóрис Джонсон та решта уряду за те, що вони дозволяють нашим дітям голодувати.
В одній з найзаможніших держав світу, наші діти не мають сподіватись на благодійну орґанізацію, яка працює у зонах конфліктів та у гуманітарних катастрофах.
Єдиним тут скандалом є цей гнилий Торі (консервативний) уряд, який дозволяє 4.2 мільйонам дітей жити у злиднях.
".

Член Національної Партії Шотландії (SNP) у Палаті Громад, пан Томі Шепард (Tommy Sheppard) також додав: "Вражає те, що ці коментарі виходять з того ж самого уряду, якого було публічно осоромлено за те, що він врешті-решт пішов за урядом Шотландії, аби у цей кризовий час забезпечувати школи безкоштовною їжею під час канікул.".Дописи:

... жодних дописів

   Ваш допис:


Читайте ще:

Понад 2М мають брак харчування Понад 2М мають брак харчування9.05.2022
Рекордний рівень смертей від наркотиків Рекордний рівень смертей від наркотиків31.07.2021
ASDA починає продавати вживаний одяг ASDA починає продавати вживаний одяг29.04.2021
Кандидат у мери: не давайте гроші, бо куплятимуть наркоту Кандидат у мери: не давайте гроші, бо куплятимуть наркоту3.03.2021
Злидні: у Лондоні 200-метрова черга за безкоштовними харчами Злидні: у Лондоні 200-метрова черга за безкоштовними харчами12.02.2021
Кількість бездомних у Лондоні зросла на 23% Кількість бездомних у Лондоні зросла на 23%30.01.2021
Казарми з міґрантами підпалили навмисне Казарми з міґрантами підпалили навмисне30.01.2021
За загиблих нелеґалів четверо отримали загалом 78 років За загиблих нелеґалів четверо отримали загалом 78 років22.01.2021
У південному Лондоні зарізано молоду жінку У південному Лондоні зарізано молоду жінку29.12.2020
Рівень продаж впав на майже 4% Рівень продаж впав на майже 4%18.12.2020
Молоді британці Молоді британці мають в середньому по 3 тисячі боргів30.08.2016
харчовий банк Найбільший харчовий банк не справляється з напливом людей2.04.2016
Британські дівчата надто бідні аби дозволити собі тампони Британські дівчата надто бідні аби дозволити собі тампони2.04.2016
Законопроєкт про безкоштовні періодні засоби Законопроєкт про безкоштовні періодні засоби24.11.2020


Курс Британського Фунту


всі новини wci nowyny ukrajinckoju