Всі новини

21.12.2020 - 09:22

Понеділок, 21 грудня 2020 - 09:22

Віфлеємська (різдвяна) зірка буде сьогодні о 16:30

Віфлеємська (різдвяна) зірка буде сьогодні о 16:30

Останнього разу, коли обидві планети, Юпітер та Сатурн, були так близько одна від одної, було 800 років тому.
Сьогодні, 21 грудня, Юпітер та Сатурн зрівняються у небі і для наших очей виглядатимуть, як подвійна дуже велика планета.

Багато астрономів та інших вчених вважають, що саме це явище, відоме, як "перехрестя планет" і яке є нам дуже яскравим, дві тисячі років тому було саме тим, що називали Зіркою Віфлеєму. І приходиться воно саме на цей час року, тобто на 21 грудня.

Обидві планети у цей час максимально наближаються одна до одної і найближча відстань між ними приходиться на 21 грудня.

Палкі прихильники відстежування неба у СК будуть змушені тримати очі дуже широко розплющеними і постійно справлятись про стан неба аби побачити це явище, від'як дуже часто у СК небо у цей час покрите густими сірими хмарами.

Для наших очей обидві зірки (планети) мають з'явитись, як одна велика, у південно-західній частині неба, якраз над горизонтом, приблизно о 16:30, тобто незабаром після заходу сонця, яке сьогодні на південному сході Анґлії заходить рівно о 15:49.

Для нас сонце заходить, звичайно ж, на заході. І коли воно вже добре сховане від наших очей, але ще подає світло на Юпітер і Сатурн, котрі у той час на південному заході та надзвичайно близько одна від одної, то нам це буде виглядати, як одна вельми велика, і через кут зору вельми яскрава, зірка, бо при такому розташуванні сонця, планет та наших очей, віддзеркалення сонячного світла цими планетами є максимальним.

Багато астрономів сходяться на думці, що саме це явище є віфлеємською зіркою. Це також доводить факт, що Різдво мало місце саме через кілька днів після цього явища.

Професор коледжу, Ferrum College, що у штаті Вірджінія (США), пан Eric M Vanden Eykel, каже, що саме це астрономічне явище може бути саме тим, яке дві тисячі років тому було сповістило мудрих людей про те, що у Йосипа та Марії народився маленький Ісусик, тобто точно так, як це описано у Біблії.

Пан професор каже, що це не є просто ще однією передсвятковою спекуляцією. Теорія, згідно з якою злучення Юпітера та Сатурна можуть бути саме тією дивовижною зіркою, вперше було запропоноване ще у 17 сторіччі (1614 році) добре нам відомим німецьким астрономом та математиком, паном Йоганом Кеплером.

Дві тисячі років тому люди набагато краще розуміли події, які відбувалися у небі і тому ніяк не дивно, що злучення цих обидвох планет саме є тим, що називають віфлеємською зіркою.

Під час свого шляху навколо сонця планети часто наближаються та віддалюються одна від одної і ці явища не є рідкісними, але це явище є вельми особливим.

Останнього разу, коли ці дві планети були так близько одна від одної, було 800 років тому.

Ви знаєте час, ви знаєте напрямок. Тримайте очі широко розплющеними. Анґлійське небо змінюється щохвилини і тому Ви можете отримати шанс побачити віфлеємську зірку.

Тільки не думайте, що вони насправді дуже близенько одна від одної і можуть зійтись до купи. Ні, це тільки нам на Землі так воно виглядає. Насправді ця найближча відстань між ними становитиме понад 732 мільйони кілометрів (455 мільйонів миль) і тому про можливість кінця світу наразі турбуватись не варто.

Ось відео, яке пояснює це явище:
Дописи:

... жодних дописів

   Ваш допис:


Також читайте:

Наступного тижня у Анґлії можливі і сніг і дощ Наступного тижня у Анґлії можливі і сніг і дощ15.11.2020

Курс Британського Фунту


всі новини wci nowyny ukrajinckoju