Варто відразу зазначити, що ця проґрама, яка за словами уряду має бути ґлобальною, буде набагато біднішою, ніж найбільша у світі європейська проґрама, Еразмус+.
Згідно з чинною торговою угодою між СК та ЄУ, яка вступає в силу з 1 січня 2020, студенти Великої Британії повністю втрачають доступ до проґрами Еразмус+ через те, що за словами чинного прем'єра, пана Бóриса Джонсона, вона є для Британії надто дорогою та фінансово невигідною.
За словами уряду щорічний бюджет проґрами Тюрин становитиме 100 мільйонів фунтів, для приблизно 35 тисяч студентів університетів, коледжів та шкіл, котрі братимуть участь у проґрамах обміну студентами в усьому світі від вересня 2021 року. Це означає, що на кожного студента чи студентку припадатиме десь біля 2 850 фунтів, що у багатьох країнах світу, де розташовані найкращі університети, тобто як рекламує уряд СК, є дуже мало, якщо враховувати навчання та проживання.
На даний час у європейській проґрамі щорічно беруть участь приблизно 17 тисяч британців, які отримують від Еразмус+ набагато щедріші ґранти на навчання та проживання у тій країні, де вони навчаються.
У оголошеній урядом СК проґрамі Тюрин також не згадується жодного слова про те, чи ця проґрама дозволить іноземним студентам навчатись у закладах СК. Якщо ні, то це дуже сильно вдарить по британських університетах, які під час дії проґрами Еразмус+ отримували значні вливання коштів.
Фахівці кажуть, що недоступність до проґрами Еразмус+ утворить у бюджеті британських університетів щорічну дірку в розмірі 243 мільйонів фунтів.