Всі новини

27.12.2020 - 20:53

Неділя, 27 грудня 2020 - 20:53

Шотландські націоналісти голосуватимуть проти угоди

Шотландські націоналісти голосуватимуть проти угоди

Національна Партія Шотландії (SNP) офіційно підтвердила, що цієї середи, 30 грудня, їх парламентарі у Палаті Громад голосуватимуть проти угоди про майбутні стосунки між ЄУ та СК, яку було узгоджено 24 грудня.
У партії називають цю угоду "екстремальний Торі Брекзит Бóриса Джонсона" і кажуть, що ця угода є ще більшим поштовхом до незалежності Шотландії.

Голова фракції SNP у Палаті Громад, пан Іан Блекфорд (на фото вище), сказав: "Екстремальний Торі Брекзит Бориса Джонсона є непробачним вчинком економічного вандалізму та великої дурості, який спричинить тривале руйнування економіки та залишить СК багато біднішим та у найгірший час - під час епідемії та економічного спаду.
У процесі Брекзиту Вестмінстер цілковито проіґнорував Шотландію, а ми змушені платити руйнівну ціну. Ясно, що єдиним шляхом захистити інтереси Шотландії та відновити повноправне членство у ЄУ, це стати незалежною країною.
Це дуже погана угода для Шотландії, яка припинить наше членство у ЄУ, вирве від нас найбільші у світі спільний ринок та митну спілку, закінчить наші права на вільне пересування та натягне на нас гори бюрократії, додаткові кошти та перешкоди у торгівлі для підприємств Шотландії. Провина за це цілковито лягає на цей уряд Торі (консерваторів).".

Пан Блекфорд також згадав, що лейбористи готові підтримати цю угоду і тому наголосив, що вона пройде, але сказав, що "це не робиться від імені Шотландської Національної Партії".

Пан Блекфорд нагадав, що Шотландія переконливою більшістю голосувала аби залишатись членкою ЄУ і що люди Шотландії мають право визначати своє майбутнє, як незалежна європейська країна.

Варто зазначити, що лейбористи наголосили на тім, що угода є такою, що дуже розчаровує, але їх лідер, Сер Кіа Стармер, повідомив, що накладе на членів лейбористської фракції трилінійний, тобто найсуворіший, примус аби вони голосували за угоду.

Британські ліберал-демократи висловили незадоволення угодою і лідер їх партії, Сер Едуард Дейвей (Sir Edward Jonathan Davey), від округу Kingston та Surbiton (південно-західний Лондон), сказав, що вони не будуть підтримувати цю угоду, проте жодного примусу до голосування проти він не висловив, що означає, що члени фракції ліберал-демократів голосуватимуть на свій власний вибір.

Дуже багато членів SNP висловлюють також велике невдоволення тим фактом, що згідно з цією угодою Північна Ірландія фактично залишається у єдиному європейському ринку та у митній спілці ЄУ і відтак північні ірландці мають залишають також за собою право на вільне пересування, а Шотландія нічого цього не має. Національна Партія Шотландії називає це екстремальною нерівністю серед країн СК.Дописи:

... жодних дописів

   Ваш допис:


Схожі статті:

Шотландія оприлюднила законопроєкт про ІндіРеф2 Шотландія оприлюднила законопроєкт про ІндіРеф222.03.2021
SNP оприлюднила шлях до незалежності SNP оприлюднила шлях до незалежності24.01.2021
Брекзит : Шотландія може долучитись до Еразмус+ Брекзит : Шотландія може долучитись до Еразмус+23.01.2021
Європо, Шотландія незабаром повернеться - тримай світло увімкненим Європо, Шотландія незабаром повернеться - тримай світло увімкненим4.01.2021
Українцям більше не потрібна віза для відвідування Ґібралтару Українцям більше не потрібна віза для відвідування Ґібралтару1.01.2021
Палата Громад підтримала угоду між ЄУ та СК Палата Громад підтримала угоду між ЄУ та СК30.12.2020
Британські ковбаси заборонено експортувати у ЄУ Британські ковбаси заборонено експортувати у ЄУ29.12.2020
Никола Сторджин наполягає на вступі Шотландії до ЄУ Никола Сторджин наполягає на вступі Шотландії до ЄУ18.12.2020
Еразмус+ буде змінено схемою Тюрин Еразмус+ буде змінено схемою Тюрин27.12.2020
Брекзит : визнання стандартів та професійних кваліфікацій Брекзит : визнання стандартів та професійних кваліфікацій26.12.2020
Брекзит : перебування, страхівки, мобільний зв'язок, права Брекзит : перебування, страхівки, мобільний зв'язок, права26.12.2020
Перехід на нові умови триватиме понад 5 років Перехід на нові умови триватиме понад 5 років26.12.2020
УГОДА Є ! УГОДА Є !24.12.2020
Звернення Ніколи Сторджин до громадян ЄУ Звернення Ніколи Сторджин до громадян ЄУ18.12.2020
Фейсбук переводить Британію у американське правове поле Фейсбук переводить Британію у американське правове поле16.12.2020
Для руху між Британією та П. Ірландією потрібно буде мати всі паспорти Для руху між Британією та П. Ірландією потрібно буде мати всі паспорти12.12.2020
Брекзитери втікають до Європи Брекзитери втікають до Європи9.12.2020

Курс Британського Фунту


всі новини wci nowyny ukrajinckoju