Всі новини

Оновлено: 28.12.2020 - 18:36

Оновлено: Понеділок, 28 грудня 2020 - 18:36

Сотні британців зникли зі швейцарського курорту

Сотні британців зникли зі швейцарського курорту

Більше ніж 200 британських туристів одного з найбільш відомих у світі лижних курортів Швейцарії, що у селі Верб'є, на південному заході країни, за одну ніч таємно повтікали зі своїх номерів після того, як на курорті для британців було запроваджено суворий карантин.
Велика втеча з найвідомішого у світі лижного курорту Верб'є мала місце приблизно в суботу, але ніхто не знає, коли саме.

Мовник швейцарського кантону (реґіону) Валє (Valais), де розташоване село Верб'є, розповів, що перед Різдвом у готелях курорту загалом було 420 гостей з Британії, а тепер залишилось тільки біля 20.

14 Грудня Швейцарія ввела 10-денний карантин через нову версію коронавірусу, яку було виявлено у СК і 20 грудня центральний уряд країни також був призупинив рейси зі Сполученого Королівства та ПАР.

Працівники окремих готелів села виявили порожні номери тільки після того, коли побачили, що їжа, яку було залишено для гостей біля дверей готелів, була абсолютно неторканою, а інші дізнались про це тільки після того, як після зникнення британські туристи почали їм телефонувати та вимагати повернення грошей, коли вони вже були на території Франції.

Курорт Верб'є є дуже популярним серед британських лижників, котрі там за нормальних умов складають десь біля 20% від всіх гостей.

Мовник муніципалітету Баґнес, пан Сандоз, де розташована громада Верб'є, каже, що з розумінням ставиться до роздратування британців і зокрема сказав: "Ми розуміємо їх гнів. Родини з маленькими дітьми раптово знайшли себе ізольованими у 20 квадратних метрах і розуміємо, що це дуже важко переносити.".

Пан Сандоз також каже, що після того, як з-під карантину повтікали британські туристи, на їх сторінці у мережі Туитер було з'явилось дуже багато неґативних дописів, котрі просто проклинали британських туристів за таку безвідповідальну поведінку.

Відео про курорт Верб'є з офіційного каналу курорту:Ось відео з камери прямого ефіру цього курорту:
Дописи:

... жодних дописів

   Ваш допис:


Читайте також:

Австрійці поклали британців під суворий карантин Австрійці поклали британців під суворий карантин1.02.2021
За загиблих нелеґалів четверо отримали загалом 78 років За загиблих нелеґалів четверо отримали загалом 78 років22.01.2021
У школах Анґлії подовжено канікули У школах Анґлії подовжено канікули30.12.2020
Дозволено застосування вакцини Oxford-AstraZeneca Дозволено застосування вакцини Oxford-AstraZeneca30.12.2020
Військові проводитимуть тести у школах Анґлії Військові проводитимуть тести у школах Анґлії29.12.2020
DFDS : безкоштовні квитки для мешканців Кент DFDS : безкоштовні квитки для мешканців Кент27.12.2020
Брекзит : перебування, страхівки, мобільний зв'язок, права Брекзит : перебування, страхівки, мобільний зв'язок, права26.12.2020

Курс Британського Фунту


всі новини wci nowyny ukrajinckoju