Всі новини

08.01.2021 - 10:00

П'ятниця, 08 січня 2021 - 10:00

Студенти вимагають повернення грошей за житло

Студенти вимагають повернення грошей за житло

Все більша кількість студентів у Анґлії заявляють, що не будуть сплачувати оренду за житло, яке вони не мають змоги використовувати через запроваджений карантин.
Орґанізатори кажуть, що впевнені, що намагання університетів стягувати плату за житло призведе до вельми великих протестів, до яких вже долучились студенти приблизно 12 університетів Анґлії у формі відмови сплачувати орендну плату.

Студенти вимагають повернення їм грошей, сплачених за оренду житла у той час, коли, через карантин, вони там взагалі не мешкали і не мешкають.

Проте, університети кажуть, що вони забезпечують житлом тільки біля 20% від всіх своїх студентів. Все інше житло студенти орендують приватно, тобто самостійно.

Спілка Університети СК (Universities UK) каже, що це означає, що багато рішень про повернення грошей мають приймати приватні власники житла, яке у них орендують студенти.

У листопаді минулого року, після протестів студентів, Університет Манчестера запропонував своїм студентам повернення 30% їх орендної плати за першу половину минулого академічного (навчального) року, на суму приблизно тисячу фунтів на кожних студента чи студентку. Ці гроші їм мають повернути в кінці цього місяця.

Проте, орґанізатори кампанії Орендний Страйк Зараз (Rent Strike Now) кажуть, що недавно запроваджений карантин означає, що студенти продовжують сплачувати оренду за житло, якого вони не мають змоги використовувати і це викликає дуже великий гнів і ще також через те, що самі університети, за словами студентів, не надають їм жодної допомоги.

На своїй сторінці у мережі Туитер вони перелічили понад 40 університетів, студенти яких планують зупинити сплачувати орендну плату і також заявили, що протести це єдиний спосіб заявити про себе та свої проблеми.

У спілці Університети СК видали заяву, у якій йдеться: "Університети визнають скрутний фінансовий стан, спричинений епідемією і в результаті цього збільшили фінансову та іншу підтримку студентів.
З чинними обмеженнями, запровадженими урядом, зараз вже час аби уряд серйозно розглянув фінансові наслідки для студентів та закладів і також те, яку підтримку він спроможний забезпечити у цьому питанні.".

В уряді наразі жодним чином на це ще не відреагували.


Дописи:

... жодних дописів

   Ваш допис:


У цій темі:

Всі студенти зможуть повернутись в гуртожитки вже від понеділка Всі студенти зможуть повернутись в гуртожитки вже від понеділка12.05.2021
Barclaycard збільшує мінімальну місячну сплату Barclaycard збільшує мінімальну місячну сплату25.01.2021
У листопаді британська економіка впала 2.6% У листопаді британська економіка впала 2.6%15.01.2021
В кінці січня закінчується відпустка сплати по кредитах В кінці січня закінчується відпустка сплати по кредитах13.01.2021
Всім пасажирам буде потрібно проходити тести Всім пасажирам буде потрібно проходити тести8.01.2021
National Express призупиняє всі рейси National Express призупиняє всі рейси7.01.2021
Ступіні замість екзаменів визначатимуть вчителі Ступіні замість екзаменів визначатимуть вчителі6.01.2021
Уряд оголосив про додаткові ґранти Уряд оголосив про додаткові ґранти5.01.2021
Уряд скасовує екзамени GCSE Уряд скасовує екзамени GCSE5.01.2021

Курс Британського Фунту


всі новини wci nowyny ukrajinckoju