Всі новини

08.01.2021 - 11:11

П'ятниця, 08 січня 2021 - 11:11

Обережно : у Лондоні шахрай дає фейкову вакцину від Ковид-19

Обережно : у Лондоні шахрай дає фейкову вакцину від Ковид-19

Шахрай, який стверджує, що працює на Національну Службу Здоров'я (NHS), за 160 фунтів зробив 92-річній жінці укол з якоюсь рідиною, яка нічого спільного не має з вакциною проти коронавірусу.
Про це повідомляє лондонська поліція, яка випустила фото з камери спостережень, яке Ви бачите вище.

Детективи шукають шахрая який надає "послуги" зі щеплення "проти коронавірусу" у південно-західному районі Лондона, який має назву Сорбайтон (Surbiton). Цей випадок мав місце ще 30 грудня. Тому не виключено, що цей та й можливо інші шахраї вже "працюють" у різних районах Лондона або й Анґлії.

У поліції кажуть, що надзвичайно важливо впіймати шахрая якомога швидше аби він не наробив шкоди великій кількості людей.

У NHS застерігають, що вони НЕ надають ЖОДНИХ щеплень прийшовши до Вас до дому і закликають уникати будь-яких спроб підчепитися на подібний гачок шахраїв.

На даний час, всюди у Сполученому Королівстві, вакцинами щеплять тільки у лікарнях, лікарняних закладах та у загальних практиках (GP) і більше ніде.

У поліції розповідають, що жінка дозволила шахраєві увійти у своє помешкання 30 грудня, після того, як він їй сказав, що його було направлено службою NHS аби щепити її вакциною від коронавірусу. Жінка далі каже, що він вколов її в плече чимось схожим на стрілу від дартів і потім вона заплатила йому 160 фунтів, як депозит, після чого він їй пообіцяв, що NHS поверне їй ці гроші дуже незабаром.

У поліції також кажуть, що минулої п'ятниці, 1 січня, цей самий чоловік знову з'явився до тієї самої жінки і вимагав ще 100 фунтів, бо був тоді не правильно порахував ціну за щеплення.

Шахрая описують, як чоловіка у віці десь понад 30 років, на зріст 175 см, середньої будови, зі світло-бурим кольором волосся, зачесаним назад. Він розмовляє лондонським акцентом.

У поліції застерігають, що коли до Вас зателефонує NHS з метою щеплення, то вони ніколи не звертатимуться до Вас з проханням надати Ваші банківські дані, коди та паролі і ніколи вони з Вас не братимуть грошей за щеплення.

Будьте обережні.Дописи:

... жодних дописів

   Ваш допис:


Ще дивіться:

Ваші фото на фейкових рахунках для продажу сексу Ваші фото на фейкових рахунках для продажу сексу2.03.2021
Шахраєві висунено звинувачення за фейкові щеплення Шахраєві висунено звинувачення за фейкові щеплення15.01.2021
У вбивстві полячки шукають за литовцем У вбивстві полячки шукають за литовцем14.01.2021
Британія перейшла 80К померлих від Кóвид-19 Британія перейшла 80К померлих від Кóвид-199.01.2021
У СК зафіксовано новий рекорд померлих від початку епідемії У СК зафіксовано новий рекорд померлих від початку епідемії8.01.2021
Мер Лондона оголосив про головний інцидент Мер Лондона оголосив про головний інцидент8.01.2021
Всім пасажирам буде потрібно проходити тести Всім пасажирам буде потрібно проходити тести8.01.2021
Британські мандрівники ошукуються шахраями по півтори тисячі фунтів кожний Британські мандрівники ошукуються шахраями по півтори тисячі фунтів кожний
Навмисні аварії найчастіше робляться шахраями міста Бірмінгем Навмисні аварії найчастіше робляться шахраями міста Бірмінгем

Курс Британського Фунту


всі новини wci nowyny ukrajinckoju