Всі новини

14.01.2021 - 08:28

Четвер, 14 січня 2021 - 08:28

УВАГА : вимогу вже перенесено на понеділок

УВАГА : вимогу вже перенесено на понеділок

Сьогодні зранку в уряді СК повідомили, що необхідність проходити тести на коронавірус перед прибуттям на територію Анґлії та Шотландії, було перенесено від четвертої години завтра на 04:00, в понеділок, 18 січня.
Цю чергову зміну в уряді пояснили тим, що хочуть дати людям краще приготуватись до прибуття.

Результати тестів будуть вважатися дійсними максимум 72 години.

В уряді також сказали, що ті, хто не матимуть неґативного тесту на коронавірус, можуть отримати штрафи у розмірі максимум 500 фунтів і під час прибуття вони мусять заповнювати Форми Перебування Пасажирів (Passenger Locator Form), тобто мають вказати адреси, де вони будуть мешкати у СК.

Ці форми можна заповнювати онлайн, на наступній сторінці Заповнення форми розташування пасажирів. Після того, як Ви заповните цю форму, Ви, через електронну пошту, отримаєте код QR, який Ви потім зможете показати під час перетину кордону, або на екрані мобільника або надрукованим на папері.
Для заповнення форми Вам потрібно мати дані паспорта, дані подорожі (час та дату відправлення і прибуття), адресу, де Ви будете жити у СК, нумер замовлення тесту на коронавірус та назву орґанізації, яка робила тест.

Форма має заповнюватись окремо на кожну дорослу людину, тобто 18 років та більше, а у Шотландії 16 років та більше.

Якщо Ви мандруєте з тими, кому до 18 років (у Шотландію до 16), то Ви можете включити їх у свою форму, але при умові, що вони мешкатимуть у СК разом з Вами.

Вам не потрібно заповнювати цю форму, якщо Ви мандруєте з Ірландії, Нормандських островів, та Острову Мен.

Вам також не потрібно заповнювати форму, якщо Ваша праця виключає таку необхідність. Це пояснюється на наступній сторінці Coronavirus (COVID-19) : jobs that qualify for travel exemptions

Також, прибульці з окремих країн будуть змушені мати неґативні тести не від понеділка, 18 січня, а від 04:00 четверга, 21 січня. Серед цих країн, Сент-Люсія, Барбадос, Антиґуа та Барбуда.

Вам взагалі не потрібно мати тести, якщо Ви прибуваєте з Фолклендських Островів, Острова Вознесіння та з Острова Святої Олени.

Водії вантажівок, та професійні перевізники також звільнені від цієї вимоги і також міжнародні залізничні перевізники, стюардеси, пілоти та їм подібні.Дописи:

... жодних дописів

   Ваш допис:


Читайте також:

Уряд заборонив всі рейси з Південної Америки Уряд заборонив всі рейси з Південної Америки14.01.2021
Всім пасажирам буде потрібно проходити тести Всім пасажирам буде потрібно проходити тести13.01.2021
В кінці січня закінчується відпустка сплати по кредитах В кінці січня закінчується відпустка сплати по кредитах13.01.2021
Смертність від Кóвид-19 у Лондоні вже перейшла 10К Смертність від Кóвид-19 у Лондоні вже перейшла 10К13.01.2021
Лейбористи відмовляються від майбутнього вільного пересування людей Лейбористи відмовляються від майбутнього вільного пересування людей10.01.2021

Курс Британського Фунту


всі новини wci nowyny ukrajinckoju