На головну

12.07.2015 - 15:20

Уелбі обіцяє розслідування секс злочинів

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????Архієпископ Кентербері, Джастин Уелбі, обіцяє, що у Церкві Англії (Church of England - протестанти) буде проведено повне внутрішнє розслідування сексуальних розбещень, ґвалтувань, знущань та всіх інших злочинів, якщо упродовж наступних 6 місяців таких розслідувань не буде проведено судовими установами.

Очікується, що незалежне розслідування сексуальних злочинів, керівником якого стала Суддя Лоуел Ґоддард, триватиме приблизно 5 років.

Ламбетський Палац (офіційна лондонська резиденція Архієпископа Кентербері) каже, що архієпископ хоче, аби у цьому розслідуванні насамперед вивчали злочини церковних діячів.

Мугамед Аль Гусейн, один з п'яти людей, котрі у цьому розслідуванні представляють групу жертв знущань, на зустрічі у Ламбетському Палаці сказав, що під час зустрічі, Джастин Уелбі пообіцяв, що він особисто проведе незалежний аудит злочинів, які мали місце у Церкві Англії і цей аудит буде проводитись під наглядом організацій, які представляють жертв насильств разом з представниками архієпископа.


Подібні статті: