Всі новини

25.01.2021 - 11:04

Понеділок, 25 січня 2021 - 11:04

Barclaycard збільшує мінімальну місячну сплату

Barclaycard збільшує мінімальну місячну сплату

Окремі споживачі кредитної компанії Барклейкард незабаром побачать підвищення мінімальної суми, яку вони мусять повертати назад на свою картку кожного місяця, десь приблизно на 3 - 5%.
Коли люди платять за речі кредитною карткою, то після їх щомісячної рахункової дати (statement date) вони мусять повертати компанії, або всю, або принаймні мінімальну суму, на яку вони купляли і найпізніше до тієї дати, яку вказано у їх кредитному звіті.

Якщо вони вчасно повернуть всі гроші, то жодних додаткових нарахувань у них не буде. Якщо вони повернуть тільки частину, то на решту суми їм нарахують відсотки, десь від 8 до 20%, залежно від кредитної компанії. Цей відсоток також вказано у тому самому кредитному звіті.

На кожному такому звіті вказано мінімальну суму, яку потрібно повернути і якщо її вчасно не повернути, то це може значно знизити кредитний рейтинґ, тобто платоспроможність.

Часто люди забувають вчасно повертати гроші на кредитні картки. Тому кредитні компанії заохочують людей орґанізовувати автоматичне переведення грошей з їх рахунків (direct debit).

У таких випадках з їх банківського рахунку щомісяця автоматично переводиться на кредитку тільки мінімальна сума, а якщо вони хочуть віддати всю суму, то потім мусять робити це самі.

Разом з підвищенням мінімальної суми, Барклейкард повністю скасовує стягнення за перехід за межі кредитного ліміту, тобто коли Ви витратили більше грошей ніж є на кредитці.

Зміни, про які оголосили у Барклейкард, стосуються власників наступних типів карток: Platinum, Initial, Freedom, Forward, Cashback, Littlewoods, Rewards та Hilton Honors, але не карток Premier і не карток Woolwich.

У Барклейкард пояснюють своє рішення тим, що хочуть аби їх споживачі трохи швидше виходили з надто глибоких боргів і відтак покращували свій фінансовий стан.Дописи:

... жодних дописів

   Ваш допис:


Читайте ще:

Амазон вирішив брати кредитки Амазон вирішив брати кредитки17.01.2022
Брекзит : Амазон припиняє приймання  Віза Брекзит : Амазон припиняє приймання Віза17.11.2021
Смертність від Кóвид-19 вже перейшла 100К Смертність від Кóвид-19 вже перейшла 100К26.01.2021
Джонсон не підтвердив дати відкриття шкіл Джонсон не підтвердив дати відкриття шкіл25.01.2021
Ніяких £500 Джонсон Вам не дасть Ніяких £500 Джонсон Вам не дасть22.01.2021
У листопаді британська економіка впала 2.6% У листопаді британська економіка впала 2.6%15.01.2021
В кінці січня закінчується відпустка сплати по кредитах В кінці січня закінчується відпустка сплати по кредитах13.01.2021
Студенти вимагають повернення грошей за житло Студенти вимагають повернення грошей за житло8.01.2021

Курс Британського Фунту


всі новини wci nowyny ukrajinckoju