Всі новини

27.01.2021 - 04:42

Середа, 27 січня 2021 - 04:42

Громадянам ЄУ пропонують гроші аби виїхати з Британії

Громадянам ЄУ пропонують гроші аби виїхати з Британії

Британська Ґардіан повідомляє, що громадянам ЄУ, котрі мешкають у Британії, пропонують фінансові стимули аби виїхати з країни і це ще за 5 місяців до того, як виходить термін реєстрації громадян ЄУ для отримання статусу поселенців (settled status) у СК.
Від першого січня громадян ЄУ, без жодного розголосу, було додано до переліку урядової добровільної схеми повернення до дому, тобто коли міґрантам надають фінансову допомогу аби їх більше спонукати повернутися у їх рідні країни.

Фінансові допомоги включають в себе оплату за рейси у розмірі максимум 2 тисячі фунтів, фінансовий пакет ре-інтеґрації у себе вдома та додаткову фінансову допомогу, залежно від кожного окремого випадку та залежно від країни, куди повертаються міґранти. Сума пакет ре-інтеґрації складає десь півтори тисячі фунтів.

Дану схему було розроблено аби допомогти міґрантам добровільно залишити СК.

Люди, котрі працюють з вразливими громадянами ЄУ у СК, кажуть, що пропонування грошей аби повернутись до дому йде всупереч урядовим твердженням про те, що він робить все можливе для того, аби спонукати людей реєструватися на статус поселенців.

Термін реєстрації громадян ЄУ на отримання статусу поселенців закінчується 30 червня цього року.

У відповідь на ці звинувачення представник Домашніх Справ сказав: "Окремі люди схильні не подавати заяв на отримання статусу поселенців і можуть не хотіти залишатись у СК після 30 червня. Саме тому ми написали до багатьох з них аби поінформувати, що громадяни ЄЕП, котрі мають бажання залишити СК, тепер мають право отримати фінансову допомогу аби допомогти їм повернутись до дому.".

Ця новина надійшла у той час, коли дослідження Спільної Ради з Добробуту Міґрантів (Joint Council for the Welfare of Immigrants, скор.: JWCI) застерегла про те, що тисячі ключових працівників, котрі є громадянами ЄУ, постали перед ризиком втратити свої права залишатись у СК.

У їх звіті йдеться про те, що європейські громадяни, котрі на даний час заповнюють посади ключових працівників, тобто, як медсестри, лікарі та інші працівники секторів догляду та охорони здоров'я, разом з працівниками будівельної галузі, виробництва та сільського господарства, ризикують втратити свій леґальний статус і постають перед можливістю їх видворення з СК.

Кожний сьомий такий працівник чи працівниця, які приймали участь в опитуваннях, навіть не мали уяви про те, що таке схема поселенців, а кожний чи кожна третя з них навіть нічого не чули про цю схему до того, закім їм про неї не розповіли доброчинні орґанізації.

Це означає, що десяти тисяч таких людей через 5 місяців можуть просто стати нелеґальними міґрантами.

В уряді кажуть, що на отримання статусу поселенців подали заяви вже майже 4.9 мільйонів людей.

Офіційна сторінка схеми добровільного повернення до дому розташована за адресою: https://www.gov.uk/return-home-voluntarily.

Подати заяву на участь у цій схемі можна за адресою: https://visas-immigration.service.gov.uk/product.Дописи:

... жодних дописів

   Ваш допис:


Читайте також:

Застереження для громадян ЄУ у зміні статусу поселенців Застереження для громадян ЄУ у зміні статусу поселенців9.09.2021
Переселенцям з Гонґ Конґу даватимуть соціальну допомогу Переселенцям з Гонґ Конґу даватимуть соціальну допомогу8.04.2021
В готелях азюлянтів Ковид, бійки та насильство В готелях азюлянтів Ковид, бійки та насильство21.02.2021
У Гонґ Конзі дуже зросла зацікавленість у британських візах У Гонґ Конзі дуже зросла зацікавленість у британських візах1.02.2021
Казарми з міґрантами підпалили навмисне Казарми з міґрантами підпалили навмисне30.01.2021
Мільйони гонґконґців можуть стати британськими громадянами Мільйони гонґконґців можуть стати британськими громадянами29.01.2021
Звернення Ніколи Сторджин до громадян ЄУ Звернення Ніколи Сторджин до громадян ЄУ18.12.2020
Всі громадяни ЄС можуть почати реєстрацію на статус поселенців Всі громадяни ЄС можуть почати реєстрацію на статус поселенців21/01/2019
Брекзит: рекордна кількість медсестер залишають СК Брекзит: рекордна кількість медсестер залишають СК
Медсестри ЄС масово залишають Британію Медсестри ЄС масово залишають Британію
До бюджету Шотландії громадяни ЄС щорічно додають £4.4 млрд До бюджету Шотландії громадяни ЄС щорічно додають £4.4 млрд
Як націоналісти надували англійців перед референдумом Як націоналісти надували англійців перед референдумом
Польському студентові порізали горло розбитою пляшкою Польському студентові порізали горло розбитою пляшкою
Протестувальники закидали Байрон живими тарганами Протестувальники закидали Байрон живими тарганами

Курс Британського Фунту


всі новини wci nowyny ukrajinckoju