На головну

12.07.2015 - 15:21

У СК встановлять детектори вулканічного попілу

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????У Сполученому Королівстві встановлять мережу детекторів вулканічного попілу для допомоги у запобіганні перекривання європейського повітряного простору у випадках викидання попілу вулканами.

У 2010 році, ісландський вулкан, Eyjafjallajokul, спричинив зупинку повітряних рейсів авіакомпаній викинувши в атмосферу велику хмару попілу. Тоді, повітряні компанії та окремі політики звинувачували Мет (метеорологічний) Офіс та органи забезпечення авіасполучень в тім, що вони надто переоцінили негативний вплив попілу на роботу реактивних двигунів літаків. У той час реактивний літак не мав права летіти, якщо у повітрі взагалі був який-не-будь вміст вулканічного попілу.

Під час викидання вулканічного попілу у 2010 році, авіакомпанії втратили в загальній сумі приблизно 1 мільярд фунтів, через зупинку рейсів.

Речник Цивільної Авіації (Civil Aviation Authority), Джонатан Николсон, каже: "Ми маємо три категорії забруднення вулканічним попілом в залежності від кількості вмісту попілу у атмосфері: низька, середня та висока. Ці категорії визначають те, де можуть літати літаки. Якщо авіакомпанія узгодила з нами, що їх літаки спроможні літати у низькій чи середній категорії, то тоді вони мають повну право та волю вибору того чи їм там літати, чи ні.".


Подібні статті: