go home

29.01.2021 - 06:56

П'ятниця, 29 січня 2021 - 06:56

Мільйони гонґконґців переселяться у Британію

Мільйони гонґконґців переселяться у Британію
Поширити у:  f    t  Whatsapp

Понад п'ять мільйонів людей з Гонґ Конґу, від цієї неділі, отримують право на особливі британські візи з повним правом на працю та проживання, котрі також відкривають їм прямий шестирічний шлях до британського громадянства.
Якщо припустити, що цим правом скористаються всі ті, кому воно належиться, то це може в дуже короткий час збільшити населення СК на майже 10%.

Чинний британський прем'єр, пан Бóрис Джонсон, оприлюднив схему, яка дозволяє отримання громадянства Британії упродовж шестирічного терміну.

Пан Джонсон каже, що ця схема шанує відданість СК своїм колишнім громадянам і зокрема зауважив: "Я дуже сильно пишаюся тим, що ми запровадили цей новий шлях для громадян Гонґ Конґу, де вони матимуть право жити і працювати у СК та зробити його своїм домом. Здійснивши цей крок ми високо шануємо наші історичні та дружні зв'язки з людьми Гонґ Конґу.".

Ті, що подаватимуть заяви та отримають ці особливі візи, після п'яти років проживання у СК автоматично отримають право подання заяв на постійне проживання у СК, і ще через 12 місяців вже матимуть право подавати заяви на набування британського громадянства, тобто на весь шлях від міґрантів до громадян СК у них піде мінімум шість років.

За словами БіБіСі право на отримання таких віз мають 2.9 мільйонів людей і ще 2.3 мільйони тих, що від них залежні, тобто це за звичай члени сімей, або ті, що мають тісні родинні стосунки.

Це означає, що цим правом потенційно можуть скористатися загалом 5.2 мільйонів людей. За словами самих домашніх справ СК, тобто за найбіднішими підрахунками, в цьому році може прибути до 150 тисяч гонґконґських міґрантів, а до 2025 року ще майже 3 мільйони.

Вартість цієї особливої 5-річної візи з повним правом на працю та проживання у СК, становить 250 фунтів на кожну особу. Додатково до цього з цих людей ще стягуватиметься покривання на здоров'я, яке коштуватиме 624 фунти на рік, що є вельми малою сумою, бо якщо людина середнього віку у СК хоче отримувати приватне страхування здоров'я, то це коштуватиме їй десь біля трьох тисяч фунтів на рік.

СК передало Гонґ Конґ Китаєві у 1997 році, коли китайці пообіцяли, що це місто матиме особливий статус автономії з двома системами, тобто соціалістичною (китайською) та капіталістичною (британською). Проте, недавно Китай почав більш аґресивний наступ на права громадян Гонґ Конґу з метою повністю знищити автономію цієї території, що у свою чергу викликало дуже великі хвилі протестів та масових арештів активістів.


За нині:

Дописи:

... жодних дописів

   Ваш допис:


Читайте також:

Жінок та дітей утримують у тваринних умовах Жінок та дітей утримують у тваринних умовах30.07.2021
Переселенцям з Гонґ Конґу даватимуть соціальну допомогу Переселенцям з Гонґ Конґу даватимуть соціальну допомогу8.04.2021
У березні відбудеться перепис населення У березні відбудеться перепис населення21.02.2021
Ціна за громадянство дитини £1000 є незаконною Ціна за громадянство дитини £1000 є незаконною18.02.2021
У Гонґ Конзі дуже зросла зацікавленість у британських візах У Гонґ Конзі дуже зросла зацікавленість у британських візах1.02.2021
Казарми з міґрантами підпалили навмисне Казарми з міґрантами підпалили навмисне30.01.2021
Британія втратила острови Чаґос Британія втратила острови Чаґос28.01.2021
Громадянам ЄУ пропонують гроші аби виїхати з Британії Громадянам ЄУ пропонують гроші аби виїхати з Британії27.01.2021
SNP оприлюднила шлях до незалежності SNP оприлюднила шлях до незалежності24.01.2021
Ніяких £500 Джонсон Вам не дасть Ніяких £500 Джонсон Вам не дасть22.01.2021

Курс Британського Фунту


всі новини wci nowyny ukrajinckoju