Всі новини

30.01.2021 - 07:07

Субота, 30 січня 2021 - 07:07

ЄУ відкликала рішення про контроль експорту у П Ірландії

ЄУ відкликала рішення про контроль експорту у П Ірландії
Поширити у: f   t 

Після того, як минулого вечора відбулись розмови між президенткою Єврокомісії, пані Фон диа Лаєн, південно-ірландським прем'єром, паном Мішелем Мартином, британським прем'єром, паном Джонсоном, лідерами партій ШинФейн та ДіЮПі, ЄУ вирішила відкликати застосування статті 16 Протоколу Північної Ірландії.
На практиці, застосування статті 16 даного протоколу означало б запровадження тимчасового контролю на кордоні між двома Ірландіями у сенсі перевезення вантажів.

Єврокомісія оголосила про запровадження контролю у п'ятницю через суперечку з компанією АстраЗéнека, яка раніше була оголосила, що зможе забезпечити постачання тільки 30% обіцяної Європі вакцини від коронавірусу у країни і через наполягання уряду СК відмовляється постачати вакцину зі своїх заводів, які розташовані у Британії.

Наразі виглядає так, що пан Джонсон пообіцяв сприяння уряду СК у розв'язанні суперечки з цим постачанням вакцини є Британії і Єврокомісія вирішила відійти від оголошеного у п'ятницю застосування 16 статті північно-ірландського протоколу.

Це підтверджує повідомлення пані Урзули Фон диа Лаєн про те, що вона "мала конструктивну розмову" з британським прем'єром.


ukraine-christmas

Дописи:

... жодинх дописів

   Ваш допис:


Читайте ще:

Брекзит : у П Ірландії призупинено перевірки харчів Брекзит : у П Ірландії призупинено перевірки харчів2.02.2021
ЄУ запровадила контроль на постачання вакцини через П Ірландію ЄУ запровадила контроль на постачання вакцини через П Ірландію30.01.2021
Єврокомісія оприлюднила контракт з британською AstraZeneca Єврокомісія оприлюднила контракт з британською AstraZeneca29.01.2021
Брекзит : Досягнено угоди щодо ірландського кордону Брекзит : Досягнено угоди щодо ірландського кордону8.12.2020
Брекзит: угода Терізи Мей знову провалилась Брекзит: угода Терізи Мей знову провалилась12/03/2019

Курс Британського Фунту


всі новини wci nowyny ukrajinckoju