Всі новини

Оновлено: 01.02.2021 - 19:05

Четвер, 01 лютого 2021 - 19:05

Австрійці поклали британців під суворий карантин

Австрійці поклали британців під суворий карантин
Поширити у: f   t 

Австрійська поліція поклала 96 іноземців, серед яких також і британці, під суворий та примусовий карантин, після того, як їх були впіймали у порушенні правил карантину.
Іноземців підозрюють в тім, що їм вдалося обійти правила карантину під час їх перебування на одному з мальовничих та вельми відомих курортів федеральної землі Тіроль (Tirol/Tyrol), який розташовано у та навколо села Святий Антон біля гори Арльберґ (St Anton am Arlberg).

Окремі з них знайшли дірку у правилах в тім, що замість адрес офіційних готелів, де вони насправді мешкають, вони під час реєстрації були написали, що мешкали у зовсім інших, приватних адресах і що були приїхали не відпочивати, а шукати собі працю.

Кожна з цих осіб може отримати штраф у розмірі максимум 2 180 євро, тобто це десь 1 921 фунт.

Австрійські лижні пагорби є відчиненими, але тільки для місцевих людей, а не для іноземців, аби не поширювати коронавірус.

У Поліції Тироль сказали, що серед іноземців, котрих впіймали на порушенні карантину, були також німці, даньці, шведи ірландці, поляки, румуни та австралійці. Проте, наразі невідомо скільки серед них було британців.

Кожний та кожна з них тепер додатково мусять пройти тести на коронавірус за власний рахунок.

У поліції також сказали, що упродовж вихідних зробили перевірки 44 готелів та шале.

Австрія кілька днів тому посилила карантин та ввела заборону на в'їзд у країну, аби обмежити кількість лижників та приборкати поширення коронавірусу іноземцями.

Ця територія дуже мальовнича, але у зимовий час часто небезпечна. Кілька днів тому на території Тіролю, під час лавини (снігового обвалу), було загинуло четверо людей, троє з яких були австрійцями і ще один був з Німеччини.

Відео з мандрівки між Св Антоном (Тироль) та Далясом (Форарльберґ):


За останніми даними загалом по СК за останні 24 години від коронавірусу було померло ще 406 людей, тобто загальна кількість померлих від початку епідемії вже становить 106 564.

Кількість нових інфікованих за останню добу становила 18 607.

Кількість тих, що вже отримали першу дозу вакцини, загалом по СК на 16:00, становила 9 296 367, а кількість тих, що отримали вже другу дозу 494 209.Дописи:

... жодинх відгуків

   Залишити допис:


Читайте ще:

В готелях азюлянтів Ковид, бійки та насильство В готелях азюлянтів Ковид, бійки та насильство21.02.2021
Сотні британців зникли зі швейцарського курорту Сотні британців зникли зі швейцарського курорту28.12.2020
Вимоги про соц. дистанцію можуть діяти аж до наступного року Вимоги про соц. дистанцію можуть діяти аж до наступного року31.01.2021
Німеччина заборонила в'їзд з Британії Німеччина заборонила в'їзд з Британії30.01.2021
Уряд додав ще три країни до червоного переліку Уряд додав ще три країни до червоного переліку28.01.2021
Поїздка Джонсона до Шотландії не суттєва Поїздка Джонсона до Шотландії не суттєва28.01.2021
Всі, що від'їздять, будуть змушені заповнювати декларації Всі, що від'їздять, будуть змушені заповнювати декларації27.01.2021

Курс Британського Фунту


всі новини wci nowyny ukrajinckoju