Всі новини

07.02.2021 - 17:31

Неділя, 07 лютого 2021 - 17:31

Уряд хоче запровадити цифровий податок

Уряд хоче запровадити цифровий податок
Поширити у: f   t   Whatsapp

Міністерство Фінансів СК розглядає можливості запровадження податку на продаж товарів через інтернет, який часто називають цифровим податком.
Упродовж останнього року, особливо під час карантинів, сильно зросли онлайн продажі різних товарів, а звичайні крамниці дуже довгий час залишались зачиненими.

Саме через це уряд хоче пересунути баланс сплати податків з фізичних крамниць більше до тих, що торгують онлайн.

Міністри центрального уряду стверджують, що цифровий податок, який накладатиметься на онлайн продавців, зможе допомогти зберегти реальні крамниці.

Різні бізнесові ґрупи СК, котрі стоять на варті прав підприємців, заперечують запровадження зборів для інтернет крамниць, бо це, за їх словами, може ще більше вдарити по тих, котрі торгують, як через інтернет, так і у будівлях, що у свою чергу спровокує зростання цін для споживачів. Вони кажуть, що у той час, коли британська економіка перебуває у вельми глибокій кризі, нічого подібного робити не можна.

За словами БіБіСі, чинний Канцлер СК, пан Сунак, також схильний до запровадження цифрового податку, але до цієї осені він радше за все жодних кроків у цьому напрямку робити не буде.

Під подібний податок найбільше потраплять такі великі компанії, як Амазаон (Amazon), Ейзос (Asos) та Окадо (Ocado).

На даний час онлайн продажі, загалом по СК, становлять приблизно 30% від всіх продаж. Цікаво, що рік тому частка онлайн продаж у СК складала тільки 20%.

Об'єм продаж тільки однієї онлайн крамниці Амазон у СК за останній рік зріс на цілих 51%, і зараз становить майже 20 мільярдів фунтів.

Схожі статті:

Заборону на виселення відтерміновано ще на місяць Заборону на виселення відтерміновано ще на місяць14.02.2021
Підприємцям подовжують термін сплати кредитів Підприємцям подовжують термін сплати кредитів7.02.2021
Брекзит : експорт з СК до ЄУ впав на майже 70% Брекзит : експорт з СК до ЄУ впав на майже 70%7.02.2021
Карантинні готелі будуть по £80 за ніч Карантинні готелі будуть по £80 за ніч5.02.2021
Брекзит : ЄУ проти змін у північно-ірландському протоколі Брекзит : ЄУ проти змін у північно-ірландському протоколі4.02.2021

Дописи:

... жодних дописів

   Ваш допис:
Курс Британського Фунту


всі новини wci nowyny ukrajinckoju