Всі новини

08.02.2021 - 06:42

Понеділок, 08 лютого 2021 - 06:42

Якщо нелеґали отримають щеплення, їх не депортують

Якщо нелеґали отримають щеплення, їх не депортують
Поширити у: f   t   Whatsapp

За повідомленням британської Делі Мейл, у центральному уряді закликають нелеґальних міґрантів зголоситись до своїх загальних практик (GP) аби отримати щеплення від коронавірусу.
За твердженням часопису, в уряді також обіцяють, що цих нелеґальних міґрантів не буде депортовано з країни.

Це означає, що коли нелеґальний міґрант чи міґрантка зареєструються у загальній практиці, то їх дані не будуть передаватись поліції і відтак внутрішні справи не вживатимуть до них ніяких заходів.

Скільки нелеґальних міґрантів у СК ніхто точно не знає, але за багатьма оцінюваннями таких може бути біля півтори мільйону.

В уряді пояснюють, що вакцинування максимальної кількості людей призведе до так званого імунітету стада (herd immunity), тобто коли дуже великий відсоток людей в суспільстві мають в собі багато антитіл проти вірусу і ці антитіла, які мають здатність боротися з вірусними клітинами, передаються від людини до людини, подібно як передаються віруси, і таким чином виробляється колективний захист від поширення вірусу.

Мовник уряду також сказав, що безкоштовну вакцину від коронавірусу пропонують всім, хто мешкає у СК незалежно від їх міґраційного статусу.

В уряді обіцяють, що всім нелеґальним міґрантам ґарантують недоторканість, коли вони зголосяться у загальну практику і їх не витворятимуть з країни, незалежно від того, як вони сюди потрапили.

В уряді сказали, що трастам (лікарням) Національної Служби Здоров'я (NHS) було видано вказівки не перевіряти міґраційного статусу пацієнтів, котрі зголошуються для отримання вакцини.

Читайте також:

В готелях азюлянтів Ковид, бійки та насильство В готелях азюлянтів Ковид, бійки та насильство21.02.2021
Уряд: не кваптесь замовляти відпустки Уряд: не кваптесь замовляти відпустки10.02.2021
Карантинний готель буде Вам коштувати чуть не дві тисячі Карантинний готель буде Вам коштувати чуть не дві тисячі9.02.2021
У СК вже провакциновано понад 12 мільйонів У СК вже провакциновано понад 12 мільйонів7.02.2021
Паспортів вакцинування не видаватимуть Паспортів вакцинування не видаватимуть7.02.2021
Прибульці проходитимуть три тести на коронавірус Прибульці проходитимуть три тести на коронавірус7.02.2021
В будинку догляду померло 10 людей В будинку догляду померло 10 людей6.02.2021

Дописи:

... жодинх відгуків

   Залишити допис:
Курс Британського Фунту


всі новини wci nowyny ukrajinckoju