Пан Кауджил каже, що бюрократія та затримки на кордонах, які утворилися через Брекзит від початку цього року, вже коштують його компанії додаткові десятки мільйонів фунтів.
Він також заявив, що фірма має на меті відчинити нову торгову базу не у Британії, а у Європі. На цій базі працюватиме щонайменше тисяча людей. Це означає, що замість того, аби створювати робочі місця у Британії, компанії королівства, у результаті Брекзиту, створюють їх у Європі.
Пан Пітер пояснює, що додатково до затримок, теперішня торгівля з ЄУ для його компанії також означає, що на практично всі свої товари вона змушена сплачувати також і тарифи, бо згідно з правилами імпорту товарів на територію Європейської Унії, якщо даний товар або більшість вмісту товару надійшла з поза меж країни, яка цей товар імпортує у ЄУ, тоді його обкладають додатковими тарифами. Це правило ЄУ не є новим, але до Брекзиту воно жодним чином не стосувалося Британії, яка тоді була частиною єдиного європейського ринку.
Справа в тім, що майже всі товари, які продає ДжейДі Спортс, виготовляються у країнах Азії і тому майже всі вони, під час імпорту у країни ЄУ, обкладаються додатковими тарифами.
На даний час компанія має торгову базу у місті Rochdale, яке серед нашої діаспори також відоме, як Рождаль. За словами пана Кауджила, цю базу повністю не зачинятимуть, але коли відчинять нову базу у Європі, то з цієї бази зникне вельми багато робочих місць.
У центральному уряді продовжують стверджувати, що рух товарів через кордони з ЄУ зараз вже майже повністю внормувався. А в понеділок пан Ґоув взагалі заявив, що всі ці заяви керівників британських компаній є "помилковими", бо вони мовляв базуються тільки на часткових повідомленнях і не показують повної картини.