Всі новини

13.02.2021 - 20:13

Субота, 13 лютого 2021 - 20:13

Контрацептиви можуть почати продавати без рецептів

Контрацептиви можуть почати продавати без рецептів
Поширити у: f   t   Whatsapp

У центральному уряді оголосили, що вперше у СК окремі з пілюль для запобігання зачаттю та вагітності, які також відомі, як контрацептиви, можуть почати продавати у аптеках (pharmacies) та без необхідності мати на них рецепти чи приписування.
Проте, уряд наразі запустив консультації з громадськістю про те, чи так звані міні пілюлі або проґестінові пілюлі мають продаватись у аптеках та без необхідності мати на них рецепти.

Проґестінові або проґестоґенні пілюлі вживаються, як засоби проти зачаття, тобто як контрацептиви, які містять тільки синтетичні проґестоґени (проґестіни) і не містять естроґенів. Їх також часто називають міні пілюлями.

Даний крок уряду називають дуже важливим у покращенні здоров'я жінок та покращення доступу до контрацептивних засобів.

Проте, існують також занепокоєння про те, скільки коштуватимуть ці пілюлі і як їх мають продавати.

Дані консультації триватимуть до 5 березня цього року та стосуються головним чином двох пілюль: Lovima (75 мікроґрамів) та Hana (75 мікроґрамів).

Обидві ці пілюлі містять Дезоґестрель (desogestrel), який є типом гормону Проґестерон.

На даний час ці обидві пілюлі можна отримати не території СК тільки через рецепт і тільки у лікарів та у загальних практиках (GP).

Британська Аґенція Реґулювання Медикаментів та продуктів Здоров'я (Medicines and Healthcare products Regulatory Agency, скор.: MHRA), яка запустила консультацію з громадськістю, каже, що зміна класифікування цих пілюль дасть жінкам вибір в тім, де ці пілюлі купляти.

Чисто-проґестоґенні пілюлі, які часом також ще називають POP або міні-пілюлі, є засобом проти зачаття та містять в собі гормон проґестоґен.

Якщо їх правильно приймати, то вони мають понад 99% ефективності у запобіганні вагітності. Але, через низку окремих факторів, в реальності їх ефективність сягає тільки 92%.

Одну пілюлю потрібно вживати щодня у той самий час, без перерв між пакетами. Блювання, діарея та вживання окремих медикаментів можуть ще дальше знизити ефективність цих пілюль.

Проґестоґен є подібним до одного з гормонів, які природно виробляються у яєчниках. Чисто-проґестоґенні пілюлі запобігають вагітності через збільшення слизу в шийці матки аби зупинити прохід сперми до яйця.

Дезоґестрелеві чисто-проґестоґенні пілюлі також зупиняють овуляцію, тобто процес, коли з яєчника виходить достигла яйцеклітина, готова до запліднення.

Чисто-проґестоґенні пілюлі є відмінними від комбінованих пілюль, котрі містять, як проґестоґен, так і естроґен.За нині:Читайте ще:

8000 повідомлень про ґвалтування у школах Анґлії 8000 повідомлень про ґвалтування у школах Анґлії29.03.2021
Вперше у СК навколо клініки абортів зроблять стометрову безпечну зону Вперше у СК навколо клініки абортів зроблять стометрову безпечну зону
До побачення тампони : прийшов час менструальних ноугау До побачення тампони : прийшов час менструальних ноугау
Абортна служба «Marie Stopes» припиняє надання послуг Абортна служба «Marie Stopes» припиняє надання послуг
Віруси найбільше небезпечні зранку Віруси найбільше небезпечні зранку

Дописи:

... жодних дописів

   Ваш допис:
Курс Британського Фунту


всі новини vsi novyny ukrajins'koju