Пан Рааб заявив про це в неділю, під час інтерв'ю з БіБіСі і також намагався звалити провину за значні втрати, які зараз несуть британські фірми через екстра бюрократію та писанину, на те, що мовляв Європейська Унія застосовує до СК додаткові перешкоди у торгівлі.
Людина такого високого чину, як пан Рааб, мала би дуже добре розуміти, що всі чинні правила торгівлі ЄУ з третіми країнами існують вже вельми тривалий час і що у минулому СК приймало дуже активну участь у створенні та втіленні цих правил.
Від початку нового року, коли Британія повністю залишила Європейську Унію, велике число британських фірм заявляють про те, що їх чинна робота стала нестерпною і все більше з них або виходять з бізнесу взагалі або у найкращому випадку перебазовуються на територію країн ЄУ.
До Брекзиту майже половина всього експорту СК припадала на країни ЄУ.
Пан Рааб каже, що Британія має стати ґлобальною країною і більше зосереджувати свою торгівлю на країнах індо-тихоокеанського реґіону, де є дуже багато економік, що постійно зростають і там. за його словами, завжди є нові перспективи.
Коли його запитали, що він думає про те, що у
січні Амстердам вперше перейшов Лондон за об'ємом торгівлі акціями, то пан Рааб відповів: "ЄУ може поцупити у Лондонського Сіті трохи бізнесу тут і там, але проблема в тім, що вони цим самим погіршують свою конкурентну спроможність.".
Тобто пан Рааб цим самим показує, що ні він, ні його колеґи брекзитери, ніяк не спроможні визнати свою власну відповідальність за те, що зараз відбувається та ще відбуватиметься з британською економікою і що є прямо пов'язане саме з Брекзитом, а не з епідемією, бо під час всього часу епідемії всі світові біржі працювали та працюють практично безперешкодно.
Варто зазначити, що частка сфери фінансових послуг у загальному ВВП Сполученого Королівства займає понад 10%.