Всі новини

15.02.2021 - 18:44

Понеділок, 15 лютого 2021 - 18:44

Казарми Непіа непридатні для помешкання

Казарми Непіа непридатні для помешкання
Поширити у: f   t   Whatsapp

Колишні казарми, які мають назву Непіа і які розташовані біля міста Фолкстоун, було офіційно визнано непридатними для життя людини ще сім років тому.
Стало також відомо, що міністри центрального уряду ще у 2013 визнали, що казарми Непіа, біля міста Фолкстоун, що у ґрафстві Кент, де ще від вересня минулого року мешкають азюлянти, були у "поганому стані" і ще тоді урядовці обіцяли інвестувати кошти аби утворити кращі умови для життя військових, які тоді там ще мешкали.

Розташування у цих казармах азюлянтів привернуло увагу багатьох журналістів і згодом також лікарів разом з різними неурядовими орґанізаціями, котрі надають допомогу біженцям.

Попри те, що ще сім років тому ці казарми було офіційно визнано непридатними для життя, у внутрішніх справах центрального уряду продовжували стверджувати, що азюлянти мають там дуже гарні умови і звинувачували їх у спричиненні безладу та руйнуванні державного майна.

У звіті, який після чергової інспекції було оприлюднено ще у 2014 році, йдеться про те, що казарми, які було збудовано ще у 19 сторіччі, "ніколи непризначалися для тривалого використання" і їх потрібно знести.

Також стало відомо, що казарми було придбано приватною компанією і на її місці у вересні минулого року вже мало було початись будівництво 355 житлових будинків.

Окрім звіту 2014 року, ще один звіт, який було видано у 2018 році районною радою, розповідає про те, що казарми на той час вже були "у занедбаному стані", а їх використання для нормального життя людей "потребує дуже великих інвестицій".

У центральному уряді наразі жодним чином ще не відреаґували на цю новину.

За нині:Читайте у цій темі:

Міґранти встановили новий рекорд Міґранти встановили новий рекорд12.11.2021
Жінок та дітей утримують у тваринних умовах Жінок та дітей утримують у тваринних умовах30.07.2021
Черга азюлянтів зросла у 10 разів Черга азюлянтів зросла у 10 разів2.07.2021
Азюлянти отримають значні компенсації Азюлянти отримають значні компенсації3.06.2021
В готелях азюлянтів Ковид, бійки та насильство В готелях азюлянтів Ковид, бійки та насильство21.02.2021
У казармах відбуваються погані речі У казармах відбуваються погані речі31.01.2021
Казарми з міґрантами підпалили навмисне Казарми з міґрантами підпалили навмисне30.01.2021
Tesco платить мийникам машин тільки половину мінімальної зарплати Tesco платить мийникам машин тільки половину мінімальної зарплати

Дописи:

... жодних дописів

   Ваш допис:
Курс Британського Фунту


всі новини vsi novyny ukrajins'koju