go home

19.02.2021 - 18:55

П'ятниця, 19 лютого 2021 - 18:55

Суд: пан Генкок порушив законне зобов'язання

Суд: пан Генкок порушив законне зобов'язання
Поширити у: f   t   Whatsapp

Суд дійшов висновку, що чинний Секретар зі Здоров'я, пан Мет Генкок, чинив незаконно, коли його відділ не оприлюднив деталей контрактів, які підписували працівники його відділу під час епідемії.
Суддя сказав, що пан Генкок "порушив своє законне зобов'язання" через те, що він не оприлюднив деталей контрактів упродовж 30 днів від дня їх підписання, а громадськість має право знати, куди втрачались великі суми грошей і за якими критеріями нагороджувались контракти.

В уряді на це рішення відповіли тим, що "визнають важливість прозорості".

Під час епідемії, Відділ Здоров'я та Соціального Догляду (Department for Health and Social Care, скор.: DHSC) центрального уряду підписував контракти на сотні мільйонів фунтів, але не оприлюднював жодних деталей про те, як обирали контрактників та які критерії використовували.

Ґрупа під назвою Проєкт Доброго Законодавства (Good Law Project) та троє членів Палати Громад - лейбористка Debbie Abrahams, очільниця зелених Caroline Lucas та ліб-демка (ліберал-демократка) Layla Moran, звернулися до суду, аби встановити, чи в діях уряду було порушення законодавства.

Згідно з чинним законодавством, уряд зобов'язаний оприлюднювати інформацію про нагородження контрактів, котрі стосуються державних закупівель, як товарів, так і послуг, на суму £120 000 та більше, упродовж 30 днів від дня їх нагородження.

У рішенні суду йдеться: "Немає жодного заперечення в тім, що у великій кількості випадків, секретар зі здоров'я порушував своє законне зобов'язання оприлюднювати нагородження контрактів упродовж 30 днів від того часу, як контракт було підписано.
Також не існує жодного заперечення в тім, що секретар зі здоров'я не спромігся опублікувати редаговані контракти у відповідності з політикою прозорості.
Громадськість має право бачити, кому платилися ці гроші, на що вони витрачались та як нагороджувались дані контракти.".

Якими будуть наслідки цього рішення, наразі невідомо.

За нині:Подібні статті:

Суд не дозволив Шамімі повернутися до Британії Суд не дозволив Шамімі повернутися до Британії26.02.2021
Суд не дозволив Шамімі повернутися до Британії Суд не дозволив Шамімі повернутися до Британії26.02.2021
Ціна за громадянство дитини £1000 є незаконною Ціна за громадянство дитини £1000 є незаконною18.02.2021
У СК рекордне падіння економіки У СК рекордне падіння економіки12.02.2021
Від квітня знову зростають рахунки Від квітня знову зростають рахунки5.02.2021
Франція з Німеччиною погрожують АстраЗéнеці судом Франція з Німеччиною погрожують АстраЗéнеці судом31.01.2021
Реґулятор заперечив, що СК першим застосує вакцину завдяки Брекзитові Реґулятор заперечив, що СК першим застосує вакцину завдяки Брекзитові3.12.2020

Дописи:

... жодних дописів

   Ваш допис:
Курс Британського Фунту


всі новини vsi novyny ukrajins'koju