Пан Джонсон зробив таку заяву під час відео конференції з консерваторами, котрі представляють різні громади, що населяють узбережжя Великої Британії.
Він знову наобіцяв, що "робитиме більше" щодо квот на вилов риби та у питанні заборони експорту молюск на територію країн ЄУ.
Лейбористи також закликають аби британці їли більше британської риби, але й кажуть, що це все одно не врятує рибної промисловості країни.
Лідери компаній, що працюють у сфері рибальства, звинувачують чинний уряд в тім, що він "повністю заперечує" величину проблеми, перед якою, через Брекзит, постали британські рибалки.
Головний директор Національної Федерації Орґанізацій Рибалок (National Federation of Fishermen's Organisations), пан Барі Діз (Barrie Deas), каже, що рибальські громади "дуже розчаровані" угодою про торгівлю, яку минулого Святого Вечора було підписано між СК та ЄУ і яку тоді особисто підписав пан Джонсон.
Федерація пана Діза повідомляє, що також отримує від громадськості дуже багато листів, у яких вони запитують про те, де можуть купляти британську рибу.
Проте, за його ж словами, проблема найбільше полягає в тім, що людям СК набагато більше смакує саме закордонна риба, а та, яку ловлять британські рибалки, завжди майже вся йшла на експорт.
Коли йдеться мова, для прикладу, про тунця чи тріску, то всі вони імпортуються, бо британські рибалки її не ловлять через значний брак цих риб у британських водах. Проте, у британських водах живе дуже багато геку (мерлуза), майже 100% якого експортується у такі країни, як Іспанія.
Найбільше британські рибалки виловлюють скумбрії (mackerel), приблизно 60% якої опиняється за межами Британії.
Під час конференції, пан Джонсон також пообіцяв "план дій" для владнання проблем експорту британських товарів у ЄУ.
Проте, лейбористи звинувачують пана Джонсона в тім, що він дуже любить давати нездійснені обіцянки і кажуть, що "жодний найвизначніший розгін чергової ідеї прем'єра" не вирішить структурних проблем, перед якими постала риболовна промисловість СК.
За словами лейбористів, пан Джонсон закликає людей їсти більше британської риби, але це само по собі ніколи не врятує риболовної промисловості від банкрутства, яке було спричинене саме тим, що його уряд уклав дуже погану угоду з Європейською Унією.
Варто заначити, що партія лейбористів майже одноголосно голосувала за цю угоду у Палаті Громад, але з тим арґументом, що краще мати цю угоду ніж не мати ніякої.